Flaga Wielkiej Brytani Flaga Norwegii Flaga Niemiec Flaga Słowacji Flaga Litwy Flaga Szwecji Flaga Danii
morad@morad.pl +48 58 694 91 50 +48 58 694 91 51 +48 609 772 466

Przetargi

Zwracamy się do Państwa z zapytaniem ofertowym na usługę badawczą – opracowanie niepalnej kompozycji z pianki poliuretanowej charakteryzującej się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła oraz sposobu wprowadzania kompozycji poliuretanowej do profilu aluminiowego na potrzeby firmy MORAD sp. z o.o. z siedzibą w Kartuzach w ramach projektu pt. „Opracowanie innowacyjnego systemu aluminiowych profili przeciwpożarowych”, realizowanego w ramach w Działania 1.1 Projekty B+R przedsiębiorstw Poddziałanie 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Oferty można składać do 22.12.2017r. do godz. 15:00.

Zaproszenie ofertowe


Informacja o wyborze Wykonawcy dla projektu „Opracowanie innowacyjnego systemu aluminiowych profili przeciwpożarowych”
Informacja o wyborze Wykonawcy: Informujemy, że w wyniku postępowania w trybie zapytania ofertowego na usługę badawczą – opracowanie niepalnej kompozycji z pianki poliuretanowej charakteryzującej się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła oraz sposobu wprowadzania kompozycji poliuretanowej do profilu aluminiowego na potrzeby firmy MORAD sp. z o.o. z siedzibą w Kartuzach w ramach projektu pt. „Opracowanie innowacyjnego systemu aluminiowych profili przeciwpożarowych” najlepszą ofertę złożyła firma NovaPUR Sp. z o. o. Protokół z wyboru wykonawcy dostępny jest w załączeniu.

Wybór wykonawcy


Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy


Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe

sapa logo
geze logo
renson logo
assa abloy logo
albatros aluminium logo
master logo
stac logo
dvg logo

Szeroka gama produktów dla Twojej firmy!

Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...

Powrót Do Góry