Ułatwienia dostępu

Aluminiowa zabudowa tarasu – Wymarzone warunki do odpoczynku.

Komfort i wymarzone warunki do odpoczynku – aluminiowe pergole tarasowe to doskonałe konstrukcje, które łączą przestrzeń domu z ogrodem. Wzbogacają również architekturę budynku, chronią prywatność i pozwalają wykreować dodatkowe strefy relaksu. Ciesz się ze spotkań z rodziną i przyjaciółmi, bez obaw o pogodę.

Wytrzymałe, nowocześnie wykonane, designerskie i znajdujące zastosowanie nie tylko w ogrodach domów jednorodzinnych, ale także w zabudowie wielorodzinnej czy komercyjnej. Te słowa doskonale opisują aluminiowy system zabudowy MORAD MRS-200, zapewniający kompleksowe zastosowanie w zakresie zadaszeń tarasów. System gwarantuje niepowtarzalny wygląd oraz pełną osłonę przed warunkami zewnętrznymi.

Profile systemu pergoli aluminiowych MRS-200 wykonane są z aluminium, a dedykowane akcesoria sprawiają, że montaż pergoli jest prosty i bezproblemowy. System może być kotwiony do fasady budynku, ale także stanowić konstrukcję samonośną. Elementom dodatkowo można nadać wykończenie anodowane lub lakierowane w dowolnym kolorze RAL. Lamele wyposażone są w elektryczne sterowanie, co służy ich płynnej regulacji.

KIEDY TYLKO MASZ OCHOTĘ!

Ochrona przeciwsłoneczna, błogi relaks i czas spędzony na świeżym powietrzu kiedy tylko masz ochotę! Warto zadbać o przestrzeń wokół domu i wybrać aluminiową zabudowę tarasu – ponadczasowym rozwiązaniem, z którego można korzystać przez długie lata.

Aluminiowa pergola stwarza różne możliwości aranżacyjne. Ciekawym, coraz częściej stosowanym przez miłośników ogrodnictwa rozwiązaniem, jest wykorzystanie części konstrukcji aluminiowej pergoli jako pewnego rodzaju podpory dla roślin pnących. Można zatem nie tylko ochronić się przed warunkami atmosferycznymi, ale także przeznaczyć ciekawą przestrzeń dla ogrodowej zieleni.

Więcej szczegółowych informacji na temat aluminiowej zabudowy tarasu – MRS-200 znajduje się na naszej stronie internetowej:
SYSTEM PERGOL ALUMINIOWYCH.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...