Ułatwienia dostępu

Aluminiowe balustrady balkonowe AB-R-SLIM

System balustrad balkonowych AB-R-SLIM jest naszą odpowiedzią na sugestie i potrzeby projektantów oraz architektów. Wyjątkowy design balustrad AB-R-SLIM został osiągnięty dzięki wyszczupleniu słupka oraz poręczy. System charakteryzuje się estetycznym wykończeniem, szybkim i łatwym montażem, a także wysoką jakością.

Balustrada balkonowa AB-R-SLIM

Elementy złączne aluminiowych balustrad balkonowych AB-R-SLIM wykonane są ze stali nierdzewnej, a profile – z tłoczonego aluminium, proszkowo malowanego na dowolny kolor z palety RAL. To sprawia, że system jest wyjątkowo odporny na działanie warunków atmosferycznych, wiatru, słońca, opadów czy mrozów, i w trakcie eksploatacji właściwie nie wymaga konserwacji. Nie ma również potrzeby spawania balustrad podczas ich montażu, ponieważ wszystkie połączenia wykonywane są jako skręcane lub nitowane na malowanych profilach.

Warto pamiętać, że wszystkie proponowane przez nas systemy są niezwykle funkcjonalne i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. A, jako producent, posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu systemów balustradowych i wspieramy proces wyboru najlepszych rozwiązań. W naszej firmie zawsze można liczyć na kompleksowe wsparcie, doświadczonych ekspertów oraz na konkurencyjne ceny.

Oferujemy kompletne balustradowe rozwiązania systemowe, które dystrybuujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zdjęcia z realizacji z wykorzystaniem naszych systemów, m.in. z Polski i krajów skandynawskich, można obejrzeć na naszej stronie www, w zakładce REALIZACJE. Gwarantujemy ciągłość dostaw i szybki termin realizacji zamówienia.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...