Ułatwienia dostępu

Aluminiowe balustrady balkonowe AB-R-SLIM

Aluminiowy system balustrad słupkowych MORAD AB-R-SLIM jest wyjątkowy i powstał w odpowiedzi na sugestie projektantów i architektów. Czym się charakteryzuje czego można się po nim spodziewać?

Ponadczasowy i minimalistyczny design

Bezpieczeństwo, łatwość montażu, trwałość użytkowania oraz estetyka to najczęstsze i kluczowe cechy systemów balustradowych, które są weryfikowane przez poszukujących optymalnych rozwiązań. Aluminiowy system balustrad MORAD AB-R-SLIM to system nowoczesny, lekki, uniwersalny w zastosowaniu, pozwalający na wielokierunkowe zastosowanie i ciekawe aranżacje.

Wyszczuplenie słupka i poręczy zaowocowało minimalistycznym designem, a całość została zaprojektowana w taki sposób, by pomimo mniejszych przekrojów, zagwarantować odpowiednią funkcjonalność oraz bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Estetyczne wykończenie

Profile wykonane są z tłoczonego aluminium, malowanego proszkowo na dowolny kolor RAL, a elementy złączne ze stali nierdzewnej.

Szybki i łatwy montaż

Wszystkie połączenia wykonywane są jako skręcane lub nitowane na malowanych profilach. Skutkuje to brakiem potrzeby spawania.

Gwarancja jakości

Balustrady są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i przez cały okres eksploatacji praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji.

Wymiary:

  • wymiary słupka: 20 x 56 mm,
  • wymiary poręczy: 20 x 60 mm,
  • wymiary tralki: 15 x 45 mm lub 20 x 20 mm.

Jeśli chcesz współtworzyć nowe trendy design i funkcjonalności, sięgnij po system aluminiowy balustrad MORAD AB-R-SLIM. Dzięki niemu stworzysz lekkie i eleganckie balustrady.

Chcesz zaprojektować swoje nowoczesne balustrady balkonowe z wykorzystaniem systemu MORAD AB-R-SLIM lub innych systemów balustrad?

Zapraszamy do kontaktu +48 58 694 91 69 | +48 539 955 760 | balustrady@morad.pl

Biblioteki BIM wybranych systemów MORAD udostępniamy na serwisie Archispace

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...