Ułatwienia dostępu

Aluminiowe balustrady MORAD AB-G, AB-R oraz AB-S

Aluminium jest doskonałym i niezastąpionym materiałem o właściwościach antykorozyjnych, a zabezpieczony dodatkowo proszkowym malowaniem gwarantuje trwałość na długie lata. Dlatego to właśnie aluminium jest coraz częściej wykorzystywane do produkcji balustrad. Przede wszystkim tych, które narażone są na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Zaletą aluminiowych balustrad jest także ich nowoczesny wygląd, łatwy montaż oraz serwisowanie.

POZNAJ SYSTEMY ALUMINIOWYCH BALUSTRAD SŁUPKOWYCH I SZKLANYCH

Aluminiowe balustrady słupkowe AB-G

MORAD AB-G to balustrady z wypełnieniem pełnym typu płyta HPL, blacha perforowana, szkło lub inna. Doskonale sprawdzą się jako balustrady balkonowe, balustrady tarasowe, na antresoli, loggi czy na schodach. Mocowanie szkła występuje w różnych konfiguracjach. Od wewnętrznej lub zewnętrznej strony balkonu oraz między słupkami.

Aluminiowe balustrady słupkowe AB-R

MORAD AB-R to balustrady z wypełnieniem aluminiowymi tralkami, dostępnymi w różnych przekrojach. AB-R to świetna alternatywa dla balustrad stalowych. Tralki mogą zostać zamocowane pod poręczą lub po obu stronach słupka.

Aluminiowe balustrady szklane AB-S

MORAD AB-S to balustrady całoszklane, inaczej samonośnie lub bezsłupkowe, zyskujące w ostatnim czasie na popularności ze względu na swój minimalistyczny i nowoczesny wygląd. Konstrukcją nośną oraz wypełnieniem jest szkło hartowane i laminowane.

System Balustrad Całoszklanych MORAD serii AB-S został przebadany i posiada Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej ITB-KOT-2020/1663.

 

AB-G, AB-R oraz AB-S to tylko niektóre z naszych systemów. Warto je poznać i zdecydować się na ich zakup, także z kompletną usługą wraz z montażem.

Profile oraz akcesoria produkujemy w Polsce. Są one dostępne niemalowane, czyli w stanie surowym „od ręki” w naszym magazynie w Tuchomiu (pomorskie). Jesteśmy w stanie dostarczyć materiał do każdego miejsca w kraju.

W przypadku zainteresowania naszymi balustradami prosimy wysłać zapytanie: balustrady@morad.pl i, jeśli to możliwe wraz z informacją o rodzaju oczekiwanej balustrady, z załączonym projektem balkonu bądź budynku.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...