Ułatwienia dostępu

Aluminiowe ogrody zimowe MORAD

Wiele osób zastanawia się co dokładnie kryje się pod nazwą ogród zimowy? Pod nazwą ogród zimowy kryją się cudowne całoroczne oranżerie bądź przeszklone pomieszczenia, wykorzystywane niezależnie od warunków pogodowych, przez cały rok, jako dodatkowe miejsce wypoczynku.

Dzięki zimowym ogrodom można cieszyć się indywidualnie zaprojektowaną, dostosowaną do własnych potrzeb fantastyczną przestrzenią, w której można umieścić na przykład ulubione kwiaty.

Konstrukcja ogrodu zimowego

Ogród zimowy AD-50 MORAD niektóre elementy składowe w swojej konstrukcji dzieli z rozpoznawalnym już systemem ścian słupowo-ryglowych AF-50, a także flagowymi systemami okienno-drzwiowymi AC-62AC-77HI oraz AZ-45.

Zaletami systemu ogrodów zimowych AD-50 są przede wszystkim:

  • połączenie rygli z krokwiami analogiczne do systemu AF-50,
  • możliwość budowy dachu opartego poprzez profil zawiasowy o belkę poziomą okapu,
  • wsparcie rynny zewnętrznej służącej do odprowadzenia z dachu wody opadowej poprzez belkę okapu,
  • możliwość wzmocnienia krokwi i belki okapu standardowymi profilami aluminiowymi lub stalowymi, które pozwalają zwiększyć gabaryty konstrukcji,
  • możliwość ukrycia rury spustowej wody deszczowej wewnątrz słupków,
  • wysokiej klasy izolacyjność termiczna oraz akustyczna.

Co więcej, system ogrodów zimowych AD-50 pozwala projektantom cieszyć się swobodą proponowania obiektów architektonicznych, ponieważ kompatybilne profile otwierają perspektywę na bezproblemowe zestawianie systemów w celu stworzenia całościowych rozwiązań.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...