Ułatwienia dostępu

Aluminiowy system BE-25 – zewnętrzna zabudowa tarasów i balkonów

Aluminiowy system BE-25 MORAD jest nowoczesnym systemem, zaprojektowanym do wykonywania zewnętrznych zabudów tarasów oraz balkonów. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość przesuwania skrzydeł w obu kierunkach.

Przesuwanie skrzydeł w obu kierunkach jest możliwe, dzięki zastosowaniu czterotorowej prowadnicy oraz ustawieniu skrzydeł – jednego za drugim. Pionowe profile skrzydeł okiennych zapewniają szczelność całej konstrukcji, a dodatkową ochronę przed różnymi warunkami atmosferycznymi zapewniają uszczelki. 

System BE-25 został opracowany w celu zabudowywania przestrzeni, które nie wymagają ogrzewania. Doskonale sprawdzi się do realizowania całych obiektów, jak i pojedynczych pomieszczeń. 

Konstrukcja systemu BE-25

Profile systemu BE-25 MORAD wykonane są z aluminium, a akcesoria z tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej. Zabudowa posiada 4 tory jezdne dla skrzydeł, co daje możliwość stosowania 4 skrzydeł teleskopowych na niezależnych torach bądź do 8 z dublowaniem na torach, czyli po 4 na stronę. W górnej części zabudowy zastosowane zostało szkło hartowane o grubości 6 mm. W dolnej części zabudowy zastosowane zostało szkło hartowane, laminowane. Powierzchnie profili powinny być zabezpieczone przed korozją poprzez anodowanie, także w kolorach, lub powlekane poliestrowymi lakierami proszkowymi w kolorach RAL oraz metalizowanych. Dostępne są również inne powłoki – drewnopodobne i ozdobne.

System BE-25 MORAD jest odporny na zniszczenia i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. To doskonały wybór, który świetnie sprawdzi się w budownictwie różnego typu. 

Dodatkowe informacje o fasadach aluminiowych MORAD znajdują się na naszej stronie www: ZABUDOWY BALKONÓW I TARASÓW. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego: +48 58 694 91 12.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...