Ułatwienia dostępu

ARCHITEKCI

Nawiążemy współpracę z architektem lub biurem projektowym polegającą na realizacji projektów architektonicznych przy wykorzystaniu produktów firmy Morad Sp. z o.o. Nasi partnerzy są objęci specjalnym programem Partner Biznesu- Architekci, który pozwala na zyskanie pewnego i sprawdzonego partnera.

Oferta współpracy dla architektów – dlaczego Morad?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się projektowaniem oraz produkcją systemów aluminiowych, systemów lamelowych, systemów balustrad, systemów krat wentylacyjnych i okuć do szkła hartowanego. Baza zadowolonych ze współpracy klientów cały czas rośnie. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników chcemy wykorzystać, nawiązując współpracę z architektami. Dlaczego warto nam zaufać? Posiadamy szeroką ofertę, podchodzimy do każdego partnera indywidualnie i kompleksowo obsługujemy każdą inwestycję, już od fazy prac projektowych, przez zamówienie i realizację. Ponadto wychodzimy naprzeciw architektom, budując bibliotekę BIM (zobacz).

Współpracujemy z architektami na terenie całej Polski, Litwy oraz Słowacji. Architektów zainteresowanych podjęciem współpracy z firmą Morad, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz spotkania. support@morad.pl

Oferta dla architektów

Skorzystanie z oferty dla architektów daje możliwość zyskania solidnego partnera o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferujemy prezentację oraz analizę budowy naszych produktów razem z działem technologicznym oraz niezbędne materiały do pracy. Przed decyzją o wyborze danego produktu, architekt ma możliwość zapoznania się z dostarczoną przez nas próbką materiału. Program partner biznesu pozwala architektom otrzymać pomoc technologiczną ze strony pracowników Morad. Ponadto zapewniamy udostępnienie potrzebnych materiałów oraz plików. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą Biblioteką obiektów BIM.

Podjęcie współpracy i dołączenie do programu Partner Biznesu Morad, jest dla architekta szansą na otrzymanie wysokiej jakości produktów, idealnie dobranych do planowanej inwestycji. Z naszej strony architekci otrzymują pomoc przy wyborze systemów, które będą najlepiej spełniać wymagania techniczne. Program wiąże się ze wspomnianymi korzystnymi warunkami współpracy. Stale współpracujemy z naszymi partnerami, przeprowadzamy szkolenia dla architektów w zakresie firmy oraz przy współpracy z PROCAD. Doradzamy pod kątem technicznego zastosowania poszczególnych produktów.

Oferta obejmuje cały asortyment Morad Sp. z o.o. Nasze produkty spełniają standardy nawet najbardziej zaawansowanych projektów architektonicznych. Posiadamy odpowiednie atesty oraz certyfikaty produktów.

W ofercie można znaleźć:

  • Systemy aluminiowe fasadowe
  • Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe zewnętrzne
  • Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe wewnętrzne
  • Systemy okuć do szkła hartowanego
  • Konstrukcje aluminiowe ognioodporne
  • Kraty aluminiowe i kraty wentylacyjne,
  • Systemy przesuwne
  • Systemy ścian lamelowych
  • Systemy balustrad aluminiowych

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

[ Morad Sp. z o. o. ]

Nasi Partnerzy