Flaga Wielkiej Brytani Flaga Norwegii Flaga Niemiec Flaga Słowacji Flaga Litwy Flaga Danii
morad@morad.pl +48 58 694 91 50 +48 58 694 91 51 +48 609 772 466

ARCHITEKCI

Nawiążemy współpracę z architektem lub biurem projektowym polegającą na realizacji projektów architektonicznych przy wykorzystaniu produktów firmy Morad Sp. z o.o. Nasi partnerzy są objęci specjalnym programem Partner Biznesu- Architekci, który pozwala na zyskanie pewnego i sprawdzonego partnera.


Oferta współpracy dla architektów – dlaczego Morad?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się projektowaniem oraz produkcją systemów aluminiowych, systemów lamelowych, systemów balustrad, systemów krat wentylacyjnych i okuć do szkła hartowanego . Baza zadowolonych z współpracy klientów cały czas rośnie. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników chcemy wykorzystać nawiązując współpracę z architektami. Dlaczego warto nam zaufać? Posiadamy szeroką ofertę, podchodzimy do każdego partnera indywidualnie i kompleksowo obsługujemy każdą inwestycję, już od fazy prac projektowych, przez zamówienie i realizację. Ponadto wychodzimy naprzeciw architektom budując bibliotekę BIM (zobacz).
Współpracujemy z architektami na terenie całej Polski, Litwy oraz Słowacji. Architektów zainteresowanych podjęciem współpracy z firmą Morad, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz spotkania. support@morad.pl

Oferta dla architektów

Skorzystanie z oferty dla architektów daje możliwość zyskania solidnego partnera o ugruntowanej pozycji na rynku. Oferujemy prezentację oraz analizę budowy naszych produktów razem z działem technologicznym oraz niezbędne materiały do pracy. Przed decyzją o wyborze danego produktu, architekt ma możliwość zapoznania się z dostarczoną przez nas próbką materiału. Program partner biznesu pozwala architektom otrzymać pomoc technologiczną ze strony pracowników Morad. Ponadto zapewniamy udostępnienie potrzebnych materiałów oraz plików. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą Biblioteką obiektów BIM.

Podjęcie współpracy i dołączenie do programu Partner Biznesu Morad, jest dla architekta szansą na otrzymanie wysokiej jakości produktów, idealnie dobranych do planowanej inwestycji. Z naszej strony architekci otrzymują pomoc przy wyborze systemów, które będą najlepiej spełniać wymagania techniczne. Program wiąże się ze wspomnianymi korzystnymi warunkami współpracy. Stale współpracujemy z naszymi partnerami, przeprowadzamy szkolenia dla architektów w zakresie firmy oraz przy współpracy z PROCAD. Doradzamy pod kątem technicznego zastosowania poszczególnych produktów.

Oferta obejmuje cały asortyment Morad Sp. z o.o. Nasze produkty spełniają standardy nawet najbardziej zaawansowanych projektów architektonicznych. Posiadamy odpowiednie atesty oraz certyfikaty produktów.

W ofercie można znaleźć:

  • Systemy aluminiowe fasadowe
  • Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe zewnętrzne
  • Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe wewnętrzne
  • Systemy okuć do szkła hartowanego
  • Konstrukcje aluminiowe ognioodporne
  • Kraty aluminiowe i kraty wentylacyjne,
  • Systemy przesuwne
  • Systemy ścian lamelowych
  • Systemy balustrad aluminiowych

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy


Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe

sapa logo
geze logo
renson logo
assa abloy logo
albatros aluminium logo
master logo
stac logo
dvg logo
dvg logo

Szeroka gama produktów dla Twojej firmy!

Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...

Powrót Do Góry