Ułatwienia dostępu

AUTOMATYCZNA LAKIERNIA PROSZKOWA MORAD

Nowoczesny i innowacyjny zespół lakierni proszkowych na Pomorzu

MORAD to lider rynku produkcji systemów aluminiowych i szklanych dla budownictwa. Od ponad 30 lat sukcesywnie rozszerza pakiet oferowanych usług. Kolejną innowacją jest otwarcie własnej automatycznej lakierni proszkowej, przeznaczonej do malowania proszkowego poszczególnych elementów systemów. Lakiernia zapewnia przedsiębiorstwu pełną niezależność produkcyjną w każdym detalu, a także pozwala oferować usługi profesjonalnego powlekania proszkowego. Jak działa w pełni zautomatyzowany zespół lakierni proszkowych MORAD i co zyskuje na tym klient?

 

Automatyczna lakiernia proszkowa MORAD

Automatyczna lakiernia proszkowa firmy MORAD składa się z dwóch niezależnych linii lakierniczych. Pionowa linia firmy SAT przeznaczona jest do pokrywania profili aluminiowych podwieszonych w pionie. Pozioma linia marki AABO IDEAL dedykowana jest pod multimetale. Oba systemy są w pełni zautomatyzowane i wygodne w obsłudze, dzięki przejrzystemu dotykowemu panelowi sterowania. To także urządzenia niezwykle wydajne, realizujące średnio w ciągu godziny około 648 powlekań detali. Gwarantowaną seryjną precyzję malowania zapewnia kuchnia proszkowa i pistolety firmy WAGNER. Wyróżnikiem systemu jest także uniwersalność zastosowań w zakresie rodzajów pokrywanych metali. Automatyczna lakiernia proszkowa MORAD wykonuje powłoki malarskie na elementach z aluminium, a także ze stali oraz stali cynkowanej galwanicznie i ogniowo. Do wyboru klienta jest szeroka gama barw w pełnym zakresie palety RAL.

 

Zapraszamy do przeczytania pełnej wersji artykułu na stronach portalu liderbudowlany.pl

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...