Flaga Wielkiej Brytani Flaga Norwegii Flaga Niemiec Flaga Słowacji Flaga Litwy Flaga Danii
morad@morad.pl +48 58 694 91 50 +48 58 694 91 51 +48 609 772 466

Balustrady Aluminiowe

Balustrady MORAD AB-G

Balustrady z wypełnieniem pełnym typu szkło, blacha perforowana, płyta HPL lub inna. Szkło mocowane może być do słupka od strony zewnętrznej lub wewnętrznej balkonu, a także pomiędzy słupkami. System ten doskonale sprawdza się jako balustrada balkonowa, tarasu, loggi, antresoli, a także na schodach.

Balustrady aluminiowe

Balustrady MORAD AB-R

Balustrady, w których wypełnienie stanowią aluminiowe tralki, dostępne w kilku różnych przekrojach. Tralki również mogą być mocowane po obu stronach słupka lub pod poręczą. Ten system stanowi z kolei doskonałą alternatywę dla tradycyjnych balustrad stalowych, które ze względu na konieczność spawania charakteryzują się widocznymi nieestetycznymi spoinami spawalniczymi, oraz koniecznością odnawiania powłoki lakierniczej co kilka lat, ze względu na właściwości korozyjne tego materiału.

Balustrady aluminiowe

Balustrady MORAD AB-S

Balustrada całoszklana, zwana również samonośną lub bez słupkową, to rodzaj balustrady, która w ostatnim czasie szczególnie zyskuje na popularności głównie za sprawą nowoczesnego i minimalistycznego wyglądu. Zarówno wypełnieniem jak i konstrukcją nośną jest szkło bezpieczne (hartowane i laminowane).

Balustrady aluminiowe
Powrót Do Góry