Ułatwienia dostępu

Balustrady wewnętrzne i zewnętrze – system MORAD AB-S

Samonośny system balustradowy MORAD AB-S można stosować na balkonach, tarasach, antresolach, klatkach schodowych i wszelkich innych obiektach o maksymalnym obciążeniu 1 kN/mb balustrady. Jeśli jesteś zainteresowany/a nowoczesnymi, całoszklanymi balustradami do zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, warto, żebyś dowiedział/ła się więcej o tym wyjątkowym systemie.

Bezpieczeństwo oraz nowoczesny wygląd

Zastosowanie systemu balustradowego MORAD AB-S gwarantuje największe możliwe bezpieczeństwo użytkowania. Kolejnym atutem jest nowoczesny, minimalistyczny i ciekawy wygląd. Balustrady nie wymagają konserwacji, swój piękny wygląd zachowują na wiele lat użytkowania, dlatego właśnie zyskują na popularności i są coraz częściej wykorzystywane.

Szkło jako wypełnienie i konstrukcja nośna

Wypełnieniem i konstrukcją nośną systemu balustradowego MORAD AB-S jest bezpieczne szkło – hartowane i laminowane, a zamontowane może zostać na dwa sposoby. Za pomocą rotul w dolnej części szkła lub za pomocą liniowej szyny, w której szkło zamontowane jest za pomocą specjalnych klinów.

Zabezpieczenie przed korozją

Mamy absolutną pewność, że nawet po wielu latach użytkowania balustrad nie pojawi się żadne ognisko korozji, a balustrady zachowają swój pierwotny wygląd.

Powierzchnie kształtowników w standardzie są odpowiednio zabezpieczone przed korozją poprzez lakierowanie proszkowe w dowolnym kolorze palety RAL. Dostępne są również profile zabezpieczone poprzez anodowanie na naturalny kolor aluminium oraz z powłoką aninox – imitującą stal nierdzewną.

System Balustrad Całoszklanych AB-S posiada Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2020/1663 wydanie 2.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zakupem samego materiału lub kompletnej usługi z montażem, wyślij zapytanie na adres balustrady@morad.pl.

Warto wiedzieć więcej! Dodatkowe informacje o systemie balustrad do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego MORAD AB-S znajduje się na naszej stronie www:MORAD AB-S.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...