Ułatwienia dostępu

Bezramowy system zabudowy balkonu i tarasu MZ-30

Piękne, stylowe i nowoczesne balkony oraz tarasy oparte o bezramową zabudowę ze szkła hartowanego i aluminium są coraz bardziej popularne, i doskonale współgrają ze współczesnymi trendami w architekturze. Są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Zapewniają komfort użytkowania balkonu czy tarasu o każdej porze roku, praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych.

Bezramowy, aluminiowo-szklany system MZ-30 jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących rozwiązań do zabudowy balkonu w blokach mieszkalnych czy tarasu w budynku jednorodzinnym. Niepodważalnym atutem systemu jest możliwość złożenia skrzydeł na jedną stronę balkonu. Samo otwieranie skrzydeł odbywa się poprzez przesuwanie kolejnych i składanie do pojedynczej tafli. System został wyposażony w rygiel blokujący pierwszy panel, dzięki czemu panele otwierają się wyłącznie od strony wewnętrznej. Jest to dodatkowa ochrona antywłamaniowa, która ma za zadanie uniemożliwić kradzież. System zapobiega również wychładzaniu się powierzchni mieszkalnej i stanowi zabezpieczenie przed nadmiernym hałasem z zewnątrz. Co także istotne, zabudowa pozwala na czyszczenie i mycie szyb bez wychylania się na zewnątrz balkonu.

Zabudowa balkonu i tarasu – bezramowy system MZ-30

Profile systemu MZ-30 wykonane są z aluminium, a akcesoria z tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej. Bezramowy, aluminiowo-szklany system MZ-30 jest łatwy w montażu, a z jego zalet można skorzystać w większości przypadków budowlanych. Powierzchnie kształtowników zabezpieczone są przed korozją, a produkty dostępne w pełnej gamie kolorów RAL metalizowanych i drewnopodobnych.

MZ-30 można łączyć z systemem ogrodów zimowych AD-50 oraz systemem balustrad AB-GO. Zabudowę można stosować także w systemach AB-GO2 i AB-GI2. Warunkiem zastosowania jest zamontowanie balustrady od góry stropu raz zastosowanie płaskiej poręczy jedno- lub dwuelementowej.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...