Ułatwienia dostępu

Fasady aluminiowe: doskonałość według MORAD

Fasady aluminiowe są powszechnie stosowanymi w budownictwie konstrukcjami. Są często wykorzystywane z powodu swoich zalet takich, jak: trwałość, łatwość montażu czy funkcjonalność. Fasady aluminiowe proponowane przez MORAD nie tylko zabezpieczają budynki przed negatywnym działaniem warunków atmosferycznych, ale również pozwalają zastosować różnorodne rozwiązania architektoniczne. Warto dowiedzieć się o nich więcej.

Ochrona, izolacja, estetyka i oszczędność

Fasady aluminiowe zabezpieczają budynki przed szkodliwym wpływem różnych warunków atmosferycznych – deszczu, wiatru, śniegu czy promieniowania słonecznego. Stanowią nie tylko barierę termiczną, ale również akustyczną, chroniąc przebywające w budynkach osoby przed nadmiernym hałasem dochodzącym z zewnątrz.

Fasady aluminiowe są estetyczne i atrakcyjne wizualnie – nadają budynkom indywidualny charakter. Dodatkowo poprzez odpowiednie zaprojektowanie fasad można spodziewać się oszczędności zużycia energii niezbędnej do ogrzania bądź schłodzenia budynku.

Fasady aluminiowe MORAD

W ofercie MORAD znajduje się kilka rodzajów fasad aluminiowych. Zostały one stworzone na podstawie systemu fasadowego AF-50, a każdy z rodzajów aluminiowych fasad posiada swoje własne cechy charakterystyczne.

  1. System fasad aluminiowych AF-50 to system standardowy, który doskonale sprawdzi się, gdy istnieje potrzeba zbudowania zarówno typowej ściany osłonowej, jak i ściany o dużym przeszkleniu.
  2. System fasad aluminiowych AF-50 PS pozwala zbudować konstrukcję, która wygląda jak jednolita tafla szkła.
  3. System fasad aluminiowych AF-50 HI, w stosunku do systemu AF-50, został wzbogacony o dodatkowy izolator ze spienionego polietylenu. W ten sposób uzyskano wysoki współczynnik izolacyjności cieplnej.
  4. System fasad aluminiowych AF-50 EI60 stosowany jest do wykonywania systemów ognioodpornych.

Ponadto aluminiowe fronty MORAD są kompatybilne z naszymi pozostałymi produktami. Pozwala to w przyjemny sposób łączyć ze sobą różne elementy konstrukcji.

Podsumowując, fasady aluminiowe MORAD są doskonałym wyborem i świetnie sprawdzą się w budownictwie różnego typu. Dobrym przykładem mogą być centra handlowe i biznesowe, obiekty użyteczności publicznej czy budownictwo mieszkalne.

Dodatkowe informacje o fasadach aluminiowych MORAD znajdują się na naszej stronie www: FASADY ALUMINIOWE. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego: +48 58 694 91 12.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...