Ułatwienia dostępu

Fasady aluminiowe – nowoczesna estetyka

Połączenie doskonałego efektu wizualnego z funkcjonalnością i nowoczesną estetyką. Tego właśnie można oczekiwać od oferowanych przez nas aluminiowych fasad. Nasze produkty doskonale zabezpieczają budynki przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, pozwalając jednocześnie projektantom stosować innowacyjne rozwiązania architektoniczne.

Fasady aluminiowe są doskonałym rozwiązaniem podczas planowania inwestycji typu centra handlowe czy biznesowe. Zresztą, nie tylko. Idealnie sprawdzają się także w budynkach mieszkalnych czy obiektach użyteczności publicznej. A, dzięki ich kompatybilności, w łatwy sposób można łączyć ze sobą poszczególne elementy konstrukcji.

Flagowym systemem fasad aluminiowych naszej firmy jest system AF-50. Na jego bazie zostało również stworzonych kilka innych systemów. Każdy z nich różni się przeznaczeniem i cechami charakterystycznymi, a sam system AF-50 stosowany jest w przeróżnych konstrukcjach, od typowej ściany osłonowej, po ściany o dużym przeszkleniu. Z kolei, dzięki systemowi fasad AF-50PS można stworzyć konstrukcję, która wizualnie reprezentuje taflę szkła. AF-50 EI60 sprawdzi się podczas wykonywania systemów ognioodpornych, a AF-50HI wyposażony jest w dodatkowy cieplny izolator.

Jak widać, cała rodzina aluminiowych fasad AF-50 jest bardzo wartościowa i wciąż udoskonalana. Zawsze podążamy za trendami w budownictwie i architekturze, oferując najlepsze rozwiązania, w tym właśnie opisywane aluminiowe fasady.

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i stabilną konstrukcją, a ich wybór przyczynia się do rozwoju nowoczesności. Zapraszamy także do połączenia naszych aluminiowych fasad z w pełni kompatybilnymi aluminiowymi systemami okienno-drzwiowymi oraz aluminiowymi systemami ognioodpornymi.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...