Ułatwienia dostępu

Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska

Z sukcesem zakończyliśmy kolejną inwestycję z wykorzystaniem systemów MORAD dla firmy Dekpol S.A. która odpowiadała za usługę generalnego wykonawstwa obiektu biurowo-magazynowego na zlecenie firmy Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska.

Przy budowie obiektu biurowo-magazynowego wykorzystano następujące systemy z oferty MORAD:

👉 System Fasad Aluminiowych MORAD AF-50
ℹ System ścian słupowo – ryglowych AF-50 firmy Morad gwarantuje znakomity efekt wizualny i doskonałe zabezpieczenie przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych.
🔗System AF-50

👉 System Aluminiowy Okienno-Drzwiowy MORAD AC-62

ℹ System izolowany AC-62 przeznaczony do wykonywania zabudowy zewnętrznej: okiennej, drzwiowej, witrynowej. Możliwe jest wykonywanie drzwi przesuwnych, harmonijkowych i automatycznych, okien otwieranych zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz a także obrotowych i konstrukcje gięte.
🔗 System AC-62

👉 System Aluminiowy Okienno-Drzwiowy MORAD AC-77HI
ℹ System izolowany AC-77HI przeznaczony do wykonywania zabudowy zewnętrznej wymagającej szczególnie wysokich parametrów izolacyjności cieplnej. Możliwe jest wykonywanie okien i witryn, drzwi przesuwnych, harmonijkowych i automatycznych, a także konstrukcji giętych.
🔗 System AC-77HI

👉 System Lameli Eliptycznych MORAD ME-100
ℹ System lameli eliptycznych stosowany jest do osłony przed słońcem budynków, szklanych fasad, otworów okiennych i innych. Poprzez redukcję ciepła przedostającego się do budynku, system pozwala zmniejszyć koszty eksploatacji związane z odprowadzaniem ciepła z budynku. System lameli eliptycznych to system stałych lub ruchomych żaluzji fasadowych wykonanych z tłoczonych profili aluminiowych.
🔗System Eliptic Me

👉 System Aluminiowy Okienno-Drzwiowy AZ-45

ℹ System AZ-45 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania niewymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej takich jak: ścianki działowe, okna, drzwi, w tym drzwi przesuwne, wahadłowe, harmonijkowe i automatyczne, wiatrołapy, witryny, boksy kasowe, gabloty, konstrukcje gięte, itp.

🔗System AZ-45

Firma Dekpol S.A. jest ekspertem w budowie obiektów logistycznych, przemysłowych, centrów handlowych oraz pozostałych obiektów kubaturowych.

Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska działa w branży budowlanej od 20 lat. Spółka posiada szeroką ofertę maszyn budowlanych na wynajem, począwszy od elektronarzędzi a skończywszy na ciężkich koparkach i ładowarkach. Firma zajmuje się również sprzedażą i serwisowaniem.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...