Ułatwienia dostępu

Lamele akustyczne MORAD Sonar

System tłoczonych, wygłuszających ścianek lamelowych MORAD Sonar jest rozwiązaniem wysoce skutecznym i innowacyjnym. System stosuje się do zabudowy klimatyzatorów i innych maszyn umiejscowionych na obiektach budowlanych w celu redukcji hałasu. MORAD Sonar wykonany jest z ekstradowanego aluminium i przeznaczony do montażu zewnętrznego.

Wypełnienie stanowi wełna mineralna o grubości 50 mm. Maksymalna długość jednego profilu ścianki wynosi 6 m. Jednak planowana wysokość zabudowy może być dowolna i wynikać z projektu architektonicznego. Profile dostępne są w wybranym kolorze z palety RAL oraz w wersji anodowanej. Anodowanie sprawia, że aluminium staje się jeszcze bardziej odporne na korozję i urazy mechaniczne, a lamelowa, wygłuszająca ściana będzie jeszcze bardziej wytrzymała i niepodatna na czynniki atmosferyczne.

Lamele MORAD Sonar charakteryzują się przekrojem fizycznym 35,5%, a izolacyjność akustyczną osiągają na poziomie 12 (-1,-2) dB. Montuje się je na ramach stalowych przytwierdzonych na przykład do stropu obiektu wokół klimatyzatorów. Lamele można montować również do ram aluminiowych lub konstrukcji drewnianych.

System oferowany jest w dwóch wariantach – MD.160 oraz MD.250, które różnią się parametrami.

MD.160:

  •  rozstaw lameli: 153 mm,
  •  głębokość: 160 mm,
  •  maks. rozstaw uchwytów: 2500 mm dla 800 Pa, 3000 mm dla 600 Pa.

MD.250:

  •  rozstaw lameli: 250 mm,
  •  głębokość: 160 mm,
  •  maks. rozstaw uchwytów: 2400 mm dla 800 Pa, 2700 mm dla 600 Pa.

Redukcja hałasu pochodzącego od klimatyzatorów i innych stacjonarnych urządzeń mechanicznych nigdy nie była prostsza! Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem, skontaktuj się z nami! MORAD Sonar będzie też świetnym rozwiązaniem do redukcji hałasu z wielopoziomowych parkingów.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...