Flaga Wielkiej Brytani Flaga Norwegii Flaga Niemiec Flaga Słowacji Flaga Litwy Flaga Danii
morad@morad.pl +48 58 694 91 50 +48 58 694 91 51 +48 609 772 466

Lamele Akustyczne MD.160 / MD.250

lamele akustyczne
morad sonar md
morad lamele akustyczne
sonar md akustyczny

Akustyczne Ściany Lamelowe Tłumiące Dźwięki

System lameli aluminiowych Morad Sonar to rozwiązanie charakteryzujące się wysoką skutecznością i innowacyjnością. Fasady lamelowe zostały wykonane z tłoczonego aluminium i posiadają wypełnienie z wełny mineralnej o grubości 50 mm. Oferujemy akustyczne lamele aluminiowe w kolorze RAL i wersji surowej, w dwóch wariantach o różnych parametrach:

 • MD.160
  • rozstaw lameli: 153 mm
  • głębokość: 160 mm
  • maks. rozstaw uchwytów: 2500 mm dla 800 Pa, 3000 mm dla 600 Pa
 • MD.250
  • rozstaw lameli: 250 mm
  • głębokość: 160 mm
  • maks. rozstaw uchwytów: 2400 mm dla 800 Pa, 2700 mm dla 600 Pa

Na specjalne życzenie naszych Klientów możemy zaoferować aluminiowe lamele akustyczne z powłoką anodowaną. Anodowanie sprawi, że aluminium stanie się bardziej odporne na korozję i urazy mechaniczne. Dzięki temu ściana lamelowa będzie jeszcze bardziej wytrzymała i niepodatna na szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Uwaga! Profile dostępne są w kolorach RAL oraz w wersji surowej. Na życzenie klientów oferujemy profile z powłoką anodowaną.

Ściany akustyczne, czyli ściany lamelowe są stosowane wszędzie tam, gdzie jest wymagany przepływ powietrza oraz odpowiednie tłumienie hałasu. System aluminiowych ścian lamelowych Morad Sonar stosuje się w celu redukcji hałasu pochodzącego od klimatyzatorów lub innych stacjonarnych urządzeń mechanicznych, a także do redukcji hałasu z parkingów wielopoziomowych. Lamele akustyczne przeznaczone są do montażu zewnętrznego. Nasze lamele akustyczne są wykonane z wytrzymałego materiału, jakim jest tłoczone aluminium. Dodatkowo lamele Morad zostały wyposażone w wypełnienie watą mineralną, któremu zawdzięczają swoje dźwiękochłonne właściwości. Ściany akustyczne montuje się wokół klimatyzatorów, na ramach stalowych przytwierdzonych do stropu obiektu. Lamele można również montować bezpośrednio do ram aluminiowych lub konstrukcji drewnianych.

Sprawdź to:

W swojej ofercie posiadamy też inne atrakcyjne systemy lameli do montażu zewnętrznego, również wykonane z aluminium. Są to przeciwsłoneczne żaluzje zewnętrzne: bardzo praktyczny ELIPTIC ME-ELECTRIC, który pozwala na kontrolowanie ilością światła wpadającego do pomieszczenia, oraz ELIPTIC ME, redukujący ciepło przedostające się do wnętrza budynku.

Powrót Do Góry