Flaga Wielkiej Brytani Flaga Norwegii Flaga Niemiec Flaga Słowacji Flaga Polski Flaga Danii
moradlt@morad.eu +37 069 400 721

SistemaTSA 325 NT

SistemaTSA 325 NT

Zadaniem drzwi karuzelowych tworzących część architektury jest uzyskanie dobrego pierwszego wrażenia u osób odwiedzających obiekt i zapewnienie bezpiecznej i sprawnej komunikacji dla dużej liczby wchodzących i wychodzących.Dzięki efektowi izolacji, Karuselinės Durys skutecznie oddzielają wnętrze budynku od świata zewnętrznego, chronią przed przeciągami, podmuchami wiatru i hałasem, ograniczając przy tym zużycie energii koniecznej do ogrzewania.Karuselinės Durys GEZE są pozytywnie oceniane przez architektów, projektantów i wykonawców budynków.

GEZE Karuselinės Durys z napędem ręcznym TSA 325 NT

Drzwi z napędem ręcznym są zalecane do przejść, w których ruch pieszy jest stosunkowo niewielki. Maksymalna średnica konstrukcji drzwi wynosi 3000mm.

GEZE Automatyczne Karuselinės Durys TSA 325 NT z funkcją "Push&Go"

Automatyczne Karuselinės Durys z funkcją Push&Go stosowane są do przejść o dużym natężeniu ruchu, gdzie duża płynność i wygoda komunikacji są najważniejsze. Zwiększona przepustowość uzyskana została dzięki większej średnicy maksymalnej wynoszącej do 3600mm.

GEZE Karuselinės Durys z napędem automatycznym TSA 325 NT

Automatyczne Karuselinės Durys przeznaczone są do przejść o dużym natężeniu ruchu, gdzie duża płynność i wygoda komunikacji są najważniejsze. Zwiększona przepustowość uzyskana została dzięki większej średnicy maksymalnej wynoszącej do 3600mm.

GEZE Karuselinės Durys całoszklane TSA 325 NT

Karuselinės Durys całoszklane o dużej przejrzystości- średnice wybierane dowolnie w zakresie 1800 - 3300 mm.

Powrót Do Góry