Ułatwienia dostępu

Modernizacja bloku z użyciem systemu zabudowy balkonu MORAD BE-53

Z sukcesem zakończyła się kolejna inwestycja z wykorzystaniem systemów MORAD w mieście Kristiansand w Norwegii. W ramach współpracy firma MORAD dostarczyła nowy ➡️ bezramowy system zabudowy balkonu BE-53. Na tej inwestycji jedna zabudowa składała się z dużej ramy (okna frontowe) oraz krótkiej ramy (ściana boczna balkonu). W tym budynku są trzy piony po dziesięć pięter, a w każdym pionie dwa balkony. Dostarczyliśmy więc 60 zestawów balkonowych (120 ram). Wykonawca inwestycji demontował stare balkony i w ich miejsce zostały zamontowane nowoczesne bezramowe zabudowy balkonowe w systemie MORAD BE-53.

Połączenie doskonałego efektu wizualnego z funkcjonalnością i nowoczesną estetyką. Tego właśnie można oczekiwać od oferowanych przez nas zabudów balkonowych. Nasze produkty doskonale zabezpieczają budynki przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, pozwalając jednocześnie projektantom stosować innowacyjne rozwiązania architektoniczne.

Przy modernizacji obiektu mieszkalnego wykorzystano nasz najnowszy system do zabudowy balkonu:

👉 System Zabudowy balkonu i tarasu MORAD BE-53

ℹ System BE-53 jest nowoczesnym, bezramowym systemem aluminiowym zaprojektowanym do wykonywania zewnętrznych zabudów balkonów. Charakterystyczną cechą systemu jest możliwość przesuwania skrzydeł w obu kierunkach oraz otwieraniu ich na całej długości zabudowy. System BE-53 zapobiega wychładzaniu się budynku oraz stanowi on ochronę przed hałasem zapewniając komfort osobom przebywającym na balkonie. Zabudowa wyposażona jest w rygiel blokujący pierwszy panel, co umożliwia otworzenie paneli tylko od strony wewnętrznej, zapewnia to dodatkową ochronę przed kradzieżą. Zabudowa umożliwia mycie szyb bez potrzeby wychylania się na zewnątrz balkonu.

Czytaj więcej o zabudowach balkonowych w systemie MORAD BE-53
🔗 System Zabudowy balkonu i tarasu MORAD BE-53

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...