Ułatwienia dostępu

MORAD BE-25

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego zastosowanie naszego systemu zabudowy balkonów i tarasów MORAD BE-25.

ℹ System BE-25 jest nowoczesnym systemem aluminiowym zaprojektowanym do wykonywania zewnętrznych zabudów tarasów oraz balkonów. Charakterystyczną cechą systemu jest możliwość przesuwania skrzydeł w obu kierunkach po czterotorowej prowadnicy i ustawianie ich „jeden za drugim”, dzięki czemu otrzymujemy maksymalną przestrzeń otwartą. Szczelność konstrukcji zapewniają odpowiednio zaprojektowane profile pionowe skrzydeł okiennych, które umożliwiają zahaczanie o siebie sąsiadujących okien podczas ich rozsuwania. Doszczelnienie systemu oraz ochronę przed warunkami atmosferycznymi zapewniają użyte uszczelki.

System BE-25 dedykowany jest do zabudowywania przestrzeni niewymagających ogrzewania. Konstrukcje idealnie sprawdzą się w przypadku realizacji całych obiektów, jak i pojedynczych pomieszczeń.

🔗 System BE-25

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...