Ułatwienia dostępu

Morad – po raz dziesiąty Gazelą Biznesu

🏆 Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po raz dziesiąty i szósty z rzędu firma MORAD zdobyła prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2021 potwierdzając swoją przynależność do grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Kolejna, dziesiąta już statuetka Gazeli Biznesu jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, stanowi o naszym nieustannym rozwoju i potwierdza realizację zakładanych wskaźników finansowych. Jest to również istotny sygnał dla naszych kontrahentów, że firma MORAD jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym, działającym w oparciu o zasady i wartości etyczne oraz społeczną odpowiedzialność biznesu. Uzyskanie tej prestiżowej nagrody nie byłoby możliwe bez naszych klientów, którzy darzą nas swoim zaufaniem i z którymi na co dzień realizujemy wszystkie inicjatywy biznesowe.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom! ☺
To dzięki Wam zasłużyliśmy sobie na kolejny tytuł Gazeli Biznesu.

Pełną listę nagrodzonych przedsiębiorstw można znaleźć na stronie internetowej pod adresem:
🔗 https://pb.pl/gazele/ranking/

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...