Ułatwienia dostępu

Nowoczesne balustrady balkonowe

Nie ma wątpliwości, że balustrady są ważną i integralną częścią balkonów, tarasów oraz schodów. Balustrady przede wszystkim chronią przed upadkiem z wysokości. Jak najbardziej mogą zachwycać swoim wyglądem, ponieważ ich estetyka zdecydowanie pełni funkcję dekoracyjną. Co więc warto o nich wiedzieć, aby wybrane rozwiązanie spełniało wszystkie oczekiwania?

Najważniejsze informacje na temat balustrad balkonowych

Balustrady aluminiowe to produkt, który posiada długą listę zalet. Wykonane są z materiału odpornego na korozję. Ich konstrukcja nie wymaga spawania, dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych profili. Dostępne są w różnych kolorach i wykończeniach. Dzięki swoim właściwościom mogą być stosowane niemal wszędzie i są odporne na każde warunki atmosferyczne.

Dużą popularnością cieszą się balustrady całoszklane. Laminowane i hartowane szkło sprawia, że balustrady są zarówno i piękne, i bezpieczne. Równie często, co balustrady całoszklane, spotyka się balustrady aluminiowe wypełnione perforowaną blachą.

Najważniejsze zalety balustrad aluminiowych

Bezpieczeństwo i łatwość użytkowania, wysoka odporność na korozję, wszechstronność zastosowania, łatwość montażu, możliwość wyboru dowolnego koloru z palety RAL z wykończeniem matowym lub satynowym oraz kolorami imitującymi drewno – to najważniejsze zalety naszych balustrad.

Warto także zaznaczyć, że jako producent posiadamy specjalistyczną wiedzę, dzięki której możemy zaproponować najlepsze rozwiązania. Z nami można liczyć na kompleksową pomoc, fachowe doradztwo i wiedzę doświadczonych specjalistów. Dodatkowym atutem są nasze konkurencyjne ceny.

Systemy zabudowy MORAD to pierwszy krok, by stworzyć w pełni bezpieczny, estetyczny i funkcjonalny, nowoczesny balkon. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymisystemami balustrad aluminiowych i systemów zabudowy balkonów i tarasów.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...