Ułatwienia dostępu

Nowoczesność i ponadczasowość – balustrady całoszklane

Głównym zadaniem balustrad jest zapewnienie bezpieczeństwa. Jednak we współczesnym budownictwie niemałe znaczenie ma również walor estetyczny. To właśnie z powodu nie tylko bezpieczeństwa, ale także i wyglądu, balustrady całoszklane cieszą się coraz większą popularnością.

Balustrady całoszklane zyskują na popularności nie bez powodu. Dzieje się tak, ponieważ sprawdzają się w budownictwie klasycznym, minimalistycznym, modernistycznym, a nawet skandynawskim, loftowym i glamour. W przypadku balustrad całoszklanych, zarówno wypełnieniem jak i konstrukcją nośną jest szkło bezpieczne (hartowane i laminowane), dlatego balustrady całoszklane gwarantują nie tylko odpowiednie zabezpieczenie. Są także trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Balkony, tarasy, antresole, schody, zabudowa zewnętrzna i wewnętrzna. Zastosowanie balustrad całoszklanych można zaobserwować w budynkach różnego typu. Balustrady widoczne są w przestrzeniach biurowych, hotelach czy galeriach handlowych. Stanowią w nich świetny, dekoracyjny element, nadający dodatkowo przestrzeniom, w których występują lekkości i przestronności.

Balustrady całoszklane są odpowiednim wyborem nie tylko do przestrzeni komercyjnych, ale także do prywatnych domów czy mieszkań. Podkreślają zarówno nowoczesny i ponadczasowy wystrój wnętrz, jak również całej elewacji budynku. Są lekkie w odbiorze i przyjemnie komponują się z innymi materiałami, jak na przykład z aluminium, kamieniem, drewnem czy betonem.

Ponieważ można je zastosować w praktycznie każdym obiekcie, w którym jest potrzeba zachowania transparentności światła naturalnego i sztucznego – z lamp bądź kinkietów, cieszą się powodzeniem u deweloperów oraz architektów.

Warto wiedzieć więcej! Dodatkowe informacje o systemie balustrad całoszklanych do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego znajduje się na naszej stronie www: MORAD AB-S.

Zachęcamy też do kontaktu z naszymi Specjalistami, którzy z przyjemnością doradzą optymalne rozwiązania nie tylko w zakresie balustrad, ale także pozostałych naszych systemów.

Zainteresowany? Możesz wysłać zapytanie na adres e-mail: balustrady@morad.pl.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...