Ułatwienia dostępu

Ogrody zimowe aluminiowe producent – Poznaj system AD-50.

Zieleń przez cały rok na przydomowym tarasie? Przykuwająca uwagę aranżacja przestrzeni użytkowej? A może własna oranżeria na dachu domu lub biura? Ogrody zimowe aluminiowe producenta MORAD sprawdzą się w każdym z tych zastosowań. Przybliżamy, jakie możliwości daje aluminiowy system AD-50 i o czym pamiętać, decydując się na budowę ogrodu zimowego.

Systemy aluminiowych ogrodów zimowych – na co zwrócić uwagę?

MATERIAŁ

Niepowtarzalny nastrój ogrodów zimowych tworzą ogromne przeszklenia. Nie tylko doświetlają wnętrze, ale pozwalają na ekspozycję bujnej, często egzotycznej, roślinności, delektowanie się promieniami słońca w mroźny dzień i spokojny relaks. Stawiając na smukłe i lekkie profile aluminiowe renomowanych producentów, mamy gwarancję stabilnego osadzenia owych przeszkleń, a co za tym idzie, trwałej konstrukcji. Ponadto uzyskujemy możliwość elastycznego komponowania długości czy układu ścian bocznych oraz kąta nachylenia zadaszenia, dzięki rozwiązaniom modułowym. Ogrody zimowe aluminiowe dają więc architektom dużą swobodę projektową.

WYTRZYMAŁOŚĆ KONSTRUKCJI

Ogród zimowy to forma zabudowy zewnętrznej. Aby korzystać z niego bez obaw przez cały rok, musimy mieć pewność, że został zaprojektowany tak, by wytrzymać działanie silnego wiatru, obciążenia śniegiem. Jako doświadczony producent systemów aluminiowych i szklanych do różnych typów zabudowy wspieramy architektów w przygotowaniu optymalnych obliczeń statycznych dla konstrukcji z uwzględnieniem terenowych warunków regionalnych.

SZCZELNOŚĆ, IZOLACYJNOŚĆ TERMICZNA I AKUSTYCZNA

Przy wyborze konstrukcji ogrodów zimowych, decydujmy się na takie komponenty, które zapewnią optymalną do potrzeb obiektu termoizolację, dźwiękochłonność oraz estetyczny i skuteczny sposób odprowadzania wody deszczowej.

ESTETYKA POD KĄTEM FUNKCJI

Planując ogród zimowy, odnosimy się również do funkcji, jaką ma spełniać. Użytkowa? Relaksacyjna? Wizerunkowa? Ogrody zimowe aluminiowe mają tę zaletę, że odnajdują się w każdej stylistyce aranżacyjnej obiektu i otoczenia. Szkło i aluminium podkreślają minimalizm nowoczesnych form architektonicznych. Jednocześnie, dzięki swej lekkości, nie dominują przestrzeni budowanych w stylu tradycyjnym, rustykalnym czy eklektycznym.

MORAD AD-50 – poznaj system aluminiowy skrojony na miarę Twojej wizji ogrodu zimowego

MORAD AD-50 to całoroczny, izolowany termicznie system zabudowy, który umożliwia tworzenie konstrukcji ogrodów zimowych o różnych kształtach ścian na dachach jedno- i dwuspadowych. Co wpływa na jego popularność?

PROFILE

Aluminiowe ogrody zimowe produkcji MORAD zaprojektowano w oparciu o fasadę słupowo-ryglową MORAD AF-50. Kształtowniki posiadają szerokość wizualną 50 mm, a w zależności od wymagań statyki dobierany jest słup i rygiel o odpowiedniej głębokości. Dodatkowo belkę okapu można wzmacniać profilami hutniczymi o wymiarach 120x40mm Zaletą systemu są duże kanały odwadniające słupów. Ściany boczne ogrodu zimowego zabudować można dowolnym systemem okienno-drzwiowym z naszej oferty (np. uchylne, przesuwne, harmonijkowe).

SZKLENIE

Wypełnienie profili w naszych ogrodach zimowych aluminiowych stanowić mogą szyby zespolone, tafle z poliwęglanu komorowego oraz panele nieprzezierne. Możliwe jest stosowanie wypełnień na dachu w zakresie od 2 do 60 mm, a w witrynach okiennych od 2 do 71 mm.

SZCZELNOŚĆ

Jako producent nowoczesnych rozwiązań najwyższej klasy dbamy o każdy detal naszych systemów. Za optymalną izolacyjność termiczną oraz akustyczną zabudowy ogrodów zimowych odpowiadają specjalne uszczelki z EPDM, a także izolatory z PCV i spienionego PE.

Ogrody zimowe aluminiowe MORAD – producent dla architektów, inwestorów i klientów indywidualnych

Dlaczego warto wybrać aluminiowe ogrody zimowe producenta z 30-letnią renomą? Zapewniamy:

  • Malowanie proszkowe we własnej lakierni.
  • Biblioteki BIM i CAD komponentów systemu dla projektantów.
  • Doradztwo w wyborze systemów okienno-drzwiowych, modułów dachowych i akcesoriów.
  • Kompatybilność elementów, która daje możliwości rozbudowy konstrukcji i łączenia z innymi systemami aluminiowo-szklanymi.
  • Jakość testowaną we własnym Dziale R&D.

 

Więcej szczegółowych informacji na temat systemu ogrodów zimowych MORAD – AD-50 znajduje się na naszej stronie internetowej:
SYSTEM OGRODÓW ZIMOWYCH.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...