Ułatwienia dostępu

Pergole systemowe Morad Wybierz nowoczesne aluminiowe systemy zadaszeń

Ekskluzywny design, sterowanie z pilota i lekka stabilna konstrukcja modułowa to wyróżniki, które sprawiają, że pergole systemowe znajdziemy w licznych przydomowych ogrodach, w zabudowie wielorodzinnej, na dachach budynków użytkowych i biurowców, a także w ogródkach restauracyjnych, centrach handlowych, kulturalnych czy miejskiej przestrzeni parkowej. Poznaj element małej architektury, która cieszy oko, chroni przed deszczem i słońcem, buduje przyjemną strefę intymności i zapewnia wygodny odpoczynek zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Aluminiowe pergole systemowe MORAD – co wyróżnia model MRS-200?

Pergole cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród architektów, jak i inwestorów komercyjnych czy indywidualnych. Co sprawia, że tak chętnie wybieramy właśnie tę formę zadaszenia tarasu? Sprawdźmy na przykładzie nowości w ofercie firmy MORAD – lidera produkcji systemów aluminiowych i szklanych dla budownictwa z ponad 30-letnim stażem.

  • Aluminiowa konstrukcja – lekka, ale w pełni stabilna,
  • Warianty montażu, gdy masz dużo lub mało przestrzeni,
  • Konstrukcja do dalszej rozbudowy,
  • Elektryczne sterowanie ułatwiające codzienną obsługę,
  • Ukryty system odprowadzania wody,
  • Kolorystyka dobrana do aranżacji budynku z pełnej palety RAL,
  • Pergole systemowe MORAD – uniwersalność zastosowań.

Pergola aluminiowa w systemie MRS-200

System MORAD MRS-200 to kompleksowe rozwiązanie w zakresie zadaszeń. System znajduje zastosowanie zarówno w ogrodach jak i w zabudowie wielorodzinnej oraz komercyjnej. Główną zaletą systemu jest nowoczesny i ekskluzywny design. Wykonanie z nowoczesnych materiałów zapewnia niepowtarzalny wygląd oraz pełną osłonę przed warunkami zewnętrznymi. Elementom można nadać wykończenie anodowane lub lakierowane w dowolnym kolorze RAL.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj pełną wersję artykułu na stronach portalu  LIDER BUDOWLANY.

Jeśli jesteś zainteresowany systemem pergol aluminiowych? Czytaj więcej tutaj!

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...