Ułatwienia dostępu

 Jesteśmy dumni z naszej współpracy z pracownią architektoniczną Q2Studio pod przewodnictwem Grzegorza Alaszewicza przy projekcie Linea Mare w Pobierowie. Dzięki ścisłemu współdziałaniu już na etapie projektowania mogliśmy skutecznie odpowiedzieć na pytania dotyczące dopasowania balustrad do architektury budynku. Efektem jest idealne wkomponowanie naszych systemów w całość projektu, które zarówno funkcjonalnie, jak i estetycznie spełniają oczekiwania klienta.

System balustrad aluminiowych MORAD AB-GO2N

 Na inwestycji zastosowano system balustrad aluminiowych MORAD AB-GO2N. Jest to konstrukcja aluminiowych balustrad słupkowych z pełnym wypełnieniem, które może przyjmować różne formy wykończenia. System wyróżnia się brakiem szczeliny pomiędzy poręczą, a wypełnieniem. Szkło ma możliwość mocowania zależnie od potrzeb. To uniwersalne rozwiązanie doskonale sprawdza się jako balustrada balkonowa. Decyzją inwestora wypełnieniem balustrady stało się przezierne, bezpieczne szkło oraz aluminiowa blenda o wysokości 250 mm. Montaż balustrady wykonano do czoła płyty balkonowej, za pomocą systemowych konsoli aluminiowych typu “U”.

Bezpieczeństwo

 System Balustrad MORAD AB (AB-G oraz AB-R) posiada Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2022/2243 wydanie 1.

Trwałość na Lata

 Aluminium, dzięki swoim znakomitym właściwościom antykorozyjnym oraz dodatkowemu zabezpieczeniu poprzez malowanie proszkowe, gwarantuje trwałość i utrzymanie estetycznego wyglądu przez długie lata. To właśnie te cechy sprawiają, że coraz częściej wykorzystuje się ten materiał do produkcji balustrad, szczególnie tam, gdzie są one narażone na działanie warunków atmosferycznych. Balustrady wykonane z aluminium charakteryzują się nowoczesnym designem, prostotą montażu oraz łatwością w serwisowaniu.

Zobacz zdjęcia:

Zobacz filmy:

Lokalizacja:
ul. Borka 6, 72-346 Pobierowo
INWESTOR:
Grupa TOM, Górskie Resorty
Generalny projektakt:
Q2 Studio Sp. z o. o. Sp. k.
Kierownik projektu:
Architekt: Grzegorz Alaszewicz
Powierzchnia zabudowy:
2799,20m2
MORAD AB-GO2N