W nowoczesnej inwestycji Star Tower w Gdańsku, położonej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Letnica, zastosowaliśmy najnowocześniejsze systemy budowlane, aby zapewnić najwyższą jakość wykonania oraz komfort mieszkańcom.

Systemy okienno-drzwiowe:

Morad AC-62 – Jest to izolowany system przeznaczony do zewnętrznej zabudowy, w tym okiennej, drzwiowej oraz witrynowej. Pozwala na realizację różnorodnych konstrukcji, w tym drzwi przesuwnych, harmonijkowych, automatycznych, a także okien otwieranych do wewnątrz i na zewnątrz czy konstrukcji giętych. System charakteryzuje się solidnością, termoizolacyjnością oraz konkurencyjną ceną.

Morad AC-77HI – Jest to system dedykowany do realizacji zabudowy zewnętrznej, gdzie wymagane są bardzo wysokie parametry izolacyjności cieplnej. Wysoka izolacyjność cieplna jest gwarantowana dzięki zastosowaniu głębszych profili oraz wielokomorowej budowie przekładek termicznych i uszczelek.

Systemy balustrad:

MORAD AB-G i AB-R – Aluminiowe balustrady cechują się doskonałymi właściwościami antykorozyjnymi, dodatkowo zabezpieczone poprzez malowanie proszkowe. Są nie tylko estetyczne, ale także trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Ich nowoczesny design oraz łatwość w montażu i serwisowaniu sprawiają, że stanowią idealne rozwiązanie dla współczesnych inwestycji. Nasze doświadczenie w produkcji profili aluminiowych sięga ponad 30 lat, co gwarantuje najwyższą jakość. System Balustrad MORAD AB posiada również Krajową Ocenę Techniczną.

Bezpieczeństwo

 System Balustrad MORAD AB (AB-G oraz AB-R) posiada Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2022/2243 wydanie 1.

Opis:

Star Tower to kompromis pomiędzy nowoczesnością a komfortem mieszkania. Z jednej strony, niski, siedmiokondygnacyjny budynek z lokalami usługowymi oraz zielonym tarasem dostępnym dla wszystkich mieszkańców, a z drugiej, imponująca, 55-metrowa wieża, z której roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na Zatokę Gdańską i panoramę miasta. Mieszkania są nowoczesne, przemyślane, a także przystosowane do systemu Smart, co pozwala na pełne wykorzystanie możliwości technologii w codziennym życiu. Wszystko to zostało zaprojektowane z myślą o najwyższym komforcie i zadowoleniu mieszkańców przez renomowaną pracownię WMO Architekci.

Zobacz zdjęcia:

Zobacz filmy:

Lokalizacja:
Starowiejska 63, Gdańsk Letnica
Developer:
Budner Inwestycje
MORAD AC-62
ac-62-isolated-system-render
MORAD AC-77HI
ac-77-hi-isolated-system-render
SYSTEM AB-G
system-moradabgo2n
SYSTEM AB-R
ab-railing-post-system-render-3