Ułatwienia dostępu

POW(D)ER IGP on Tour – mobilne centrum szkoleniowe IGP w Moradzie!

W dniu 28.04.2022 w godz 9-14 na terenie Firmy w Tuchomiu w ramach Powder IGP on Tour, producent farb proszkowych IGP zorganizował dla nas szkolenie.

Szkolenie skierowane było przede wszystkim do lakierników i obsługi naszej lakierni proszkowej. Szkolenie było przeprowadzane przez zespół specjalistów z IGP, a tematyka dotyczyła technik wykonywania powłok lakierniczych zapewniających wysokie wymagania jakościowe.

POW(D)ER IGP on Tour – skondensowana moc dostarcza skondensowaną wiedzę o powłokach proszkowych.

Ciężarówka jest wypełniona po brzegi materiałami poglądowymi, sprzętem lakierniczym, filmami i licznymi prezentacjami. Na jej pokładzie zmieściło się ponad 200 sztuk różnych przedmiotów i oczywiście zespół specjalistów IGP. Ciężarówka to również platforma do organizacji warsztatów, podczas których specjaliści IGP odpowiadają na pytania i rozmawiają o wszystkich specjalistycznych tematach związanych z lakiernictwem proszkowym.

Dziękujemy IGP za przekazaną wiedzę i praktyczne wskazówki dotyczące malowania proszkowego. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...