Ułatwienia dostępu

Świat Aluminium – Pozioma i pionowa lakiernia proszkowa

MORAD to lider rynku produkcji systemów aluminiowych i szklanych dla budownictwa. Od ponad 30 lat sukcesywnie rozszerza pakiet oferowanych usług. Firma MORAD z siedzibą w Kartuzach od 1989 roku zajmuje się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej m.in. z PVC i aluminium. Od momentu założenia, przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija, na pierwszym miejscu stawiając innowacyjność i postęp technologiczny.

W 2008 roku powołano do życia dział R&D, który skoncentrował się na opracowaniu autorskich systemów aluminiowych okienno-drzwiowych, a krótko potem także balustradowych, lamelowych i fasadowych. Pozwolił także wdrożyć przedsiębiorstwu innowacyjną technologię lakierowania profili aluminiowych, a co za tym idzie – rozpoczęto produkcję nowatorskich produktów z dziedziny stolarki aluminiowej lakierowanych farbą z dodatkiem uszlachetniającym. Dzięki temu nowe produkty cechują się wysoką odpornością na uszkodze-nia mechaniczne oraz wysokim stopniem hydrofobowości.

Lakiernia zapewnia firmie pełną niezależność produkcyjną w każdym detalu. Nowe linie lakiernicze idealnie stawiają firmę w czołówce regionalnych i krajowych producentów. Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu poniżej.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...