Ułatwienia dostępu

Światowy Dzień Architektury – 01 lipca 2022

Architekci i wielbiciele architektury z całego świata mogą co roku, 1 lipca obchodzić swoje święto. Światowy Dzień Architektury (z ang. World Architecture Day) powstał z myślą o tych, którzy kreują świat wokół nas oraz ich entuzjastów. W niektórych krajach obchody mają miejsce w pierwszy poniedziałek października. Święto zostało ustanowione przez Międzynarodową Unię Architektów w 1985 roku. Międzynarodowa Unia Architektów powstała niedługo po zakończeniu drugiej wojny światowej, by realizować program odbudowy wszech obecnie zniszczonych podczas wojny miast, osiedli i obiektów przemysłowych.

W tym szczególnym dniu chcemy złożyć wszystkim Architektom najserdeczniejsze życzenia.

👉 zdrowia,
👉 satysfakcji z dobrze wykonanej pracy,
👉 ciekawych projektów,
👉 świeżych oraz innowacyjnych pomysłów,
👉 spełnienia zawodowego,
👉 realizacji ambitnych celów,
👉 zadowolenia z wkładu w rozwój polskiej architektury.

Zapraszamy do współpracy w naszym programie dla Architektów.

Nawiąż współpracę z MORAD, korzystaj z nowoczesnych rozwiązań i kreuj bez ograniczeń. Udostępniamy modele BIM i rysunki CAD całych systemów oraz detale elementów, dzięki którym z łatwością zastosujesz nasze produkty w swoich projektach. Co u nas znajdziesz?

W ofercie można znaleźć:

Jak zacząć współpracę:

W programie partnerskim uczestniczą projektanci z całej Europy, w tym Polski, Litwy i Słowacji. Dołącz do naszego zespołu i wyznaczaj nowe ścieżki architektury przyszłości w oparciu o systemy aluminiowe i szklane najwyższej jakości, perfekcyjnie dopasowane do Twojej wizji.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły programu „Partner Biznesu MORAD – ARCHITEKCI”. Wspólnie określimy potrzeby i możliwości działania.
Napisz: support@morad.pl lub zadzwoń: +48 609 772 455. Zapraszamy do wspólnego projektowania z MORAD!

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...