Flaga Wielkiej Brytani Flaga Norwegii Flaga Niemiec Flaga Słowacji Flaga Litwy Flaga Szwecji Flaga Dani
morad@morad.pl +48 58 694 91 50 +48 58 694 91 51 +48 609 772 466

System BE-53

BE-53 nowoczesny system aluminiowy
MK 52 vent grille
BE-25  nowoczesny systemem aluminiowy
BE-25  nowoczesny systemem aluminiowy
BE-53 nowoczesny systemem aluminiowy

System BE-53

System BE-53 jest nowoczesnym, bezramowym systemem aluminiowym zaprojektowanym do wykonywania zewnętrznych zabudów balkonów.

Charakterystyczną cechą systemu jest możliwość przesuwania skrzydeł w obu kierunkach oraz otwieraniu ich na całej długości zabudowy. System BE-53 zapobiega wychładzaniu się budynku oraz stanowi on ochronę przed hałasem zapewniając komfort osobom przebywającym na balkonie. Zabudowa wyposażona jest w rygiel blokujący pierwszy panel, co umożliwia otworzenie paneli tylko od strony wewnętrznej, zapewnia to dodatkową ochronę przed kradzieżą. Zabudowa umożliwia mycie szyb bez potrzeby wychylania się na zewnątrz balkonu.

Konstrukcja:

Profile systemu BE-53 wykonane są z aluminium, natomiast akcesoria z tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej. Tafle szkła podwieszone są poprzez profil pośredni i rolki jezdne do profilu nośnego zamocowanego do sufitu. Dolna krawędź szkła prowadzona jest na systemie jezdnym w profilu zamocowanym do poręczy balustrady. Dedykowany jest do zabudowywania przestrzeni niewymagających ogrzewania. Konstrukcje idealnie sprawdzą się w przypadku realizacji całych obiektów, jak i pojedynczych pomieszczeń.

Szklenie:

W skrzydłach okiennych istnieje możliwość zastosowania szkła hartowanego o grubości 6mm lub 8 mm. W dolnej części zabudowy balkonu stosowane jest natomiast szkło laminowane 44.2.

Wykończenie powierzchni:

Powierzchnie profili powinny być zabezpieczone przed korozją poprzez anodowanie (możliwość w specjalnych kolorach) lub powlekane poliestrowymi lakierami proszkowymi w kolorach RAL oraz metalizowanych. Dostępne są również inne powłoki: drewnopodobne i ozdobne. Profile malowane lub anodowane są zgodnie z wymogami Stowarzyszenia Wykonawców Obróbki Powierzchni Aluminiowych QUALICOAT i QUALIANOD.

Powrót Do Góry