Ułatwienia dostępu

System ogrodów zimowych

Widok zieleni obecnej przez cały rok na przydomowym tarasie jest marzeniem wielu osób. Ciekawa i przyjemna, dodatkowa aranżacja przestrzeni użytkowej w postaci zimowego ogrodu staje się coraz bardziej popularna. Dlatego warto poznać możliwości aluminiowego systemu ogrodów zimowych MORAD AD-50.

Unikalny i ponadczasowy nastrój ogrodów zimowych nie mógłby zaistnieć bez wielkich przeszkleń. To one pozwalają na relaks wśród pięknie eksponowanej roślinności. Dodatkowo system ogrodów zimowych MORAD AD-50 pozwala architektom na sporą swobodę projektową.

Czym jest ogród zimowy?

Ogród zimowy jest formą zabudowy zewnętrznej. MORAD, jako doświadczony producent systemów aluminiowych oraz szklanych, wspiera architektów w przygotowaniu obliczeń dla konstrukcji z uwzględnieniem wszelkich niezbędnych danych. Dzięki temu podczas wyboru konstrukcji można zdecydować się na takie komponenty, które gwarantują szczelność oraz izolacyjność termiczną i akustyczną.

Zalety ogrodów zimowych

Ogrody zimowe mają tę zaletę, że świetnie wyglądają właściwie w każdej stylistyce. Ponadto szkło i aluminium wspaniale komponują się z nowoczesnymi formami architektonicznymi. MORAD AD-50 to całoroczny system zabudowy.

Dlaczego warto wybrać aluminiowe ogrody zimowe producenta z ponad 30-letnią renomą? Zapewniamy:

  • malowanie proszkowe we własnej lakierni,
  • biblioteki BIM i CAD komponentów systemu dla projektantów,
  • doradztwo w wyborze systemów okienno-drzwiowych, modułów dachowych i akcesoriów,
  • kompatybilność elementów, która daje możliwości rozbudowy konstrukcji i łączenia z innymi systemami aluminiowo-szklanymi,
  • jakość testowaną we własnym Dziale R&D.

Więcej informacji o systemie ogrodów zimowych MORAD AD-50 znajduje się na naszej stronie www: SYSTEM OGRODÓW ZIMOWYCH

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...