Flaga Wielkiej Brytani Flaga Norwegii Flaga Niemiec Flaga Słowacji Flaga Litwy Flaga Szwecji Flaga Dani
morad@morad.pl +48 58 694 91 50 +48 58 694 91 51 +48 609 772 466

System Solis ML-52E

Solis ML-52E
Solis ML-52E 2
Solis ML-52E 3
Solis ML-52E system

System Solis ML-52E

System MORAD SOLIS ML-52E to rozwinięcie dobrze znanego i ocenianego pozytywnie systemu ML-52, który został zmodernizowany w oparciu o sugestie architektów oraz wykonawców. Główną zmianą jest szerokość przekroju. Głębokość żaluzji została pomniejszona do 35 mm co umożliwia licowanie się ze standardowym profilem o przekroju 40 mm.

Dzięki wzmocnionemu mocowaniu pomiędzy lamelą a uchwytem istnieje możliwość mocowania systemu odwróconego o 180° (w osi poziomej), przy zachowaniu maksymalnego rozstawu podkonstrukcji 1000 mm.

System ścian lamelowych Morad Solis ML.52E jest aluminiowym systemem tłoczonych żaluzji fasadowych o profilu w kształcie litery Z. Rozstaw lamel zapewnia znaczną przepuszczalność powietrza. Profile dostępne w kolorach palety RAL oraz w wersji surowej. Na życzenie klientów oferujemy profile z powłoką anodowaną.

Uwaga! Profile dostępne są w kolorach RAL oraz w wersji surowej. Na życzenie klientów oferujemy profile z powłoką anodowaną.
Rozstaw lameli: 52 mm
Głębokość: 32,5 mm
Przekrój wizualny: 69%
Powierzchnia czynna: 51%
Maks. rozstaw podkonstrukcji: 1200 mm dla 600Pa
Długość sztang: 6m
Powrót Do Góry