Ułatwienia dostępu

System zabudowy balkonu i tarasu

Aluminiowy system BE-25 to nowoczesne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o wykonywaniu zewnętrznych zabudów balkonów oraz tarasów. BE-25 sprawdzi się idealnie jako system dedykowany do zabudowy przestrzeni niewymagających ogrzewania, całościowych obiektów, jak i pojedynczych pomieszczeń.

ZALETY SYSTEMU BE-25

Skorzystanie z wizualnych, praktycznych i komfortowych rozwiązań, które można uzyskać dzięki zastosowaniu systemu BE-25 może posłużyć ochronie przed:

  • nadmiernym hałasem dobiegającym z zewnątrz budynków,
  • czynnikami atmosferycznymi, takimi jak wiatr czy deszcz,
  • przed przykrą niespodzianką, czyli włamaniem.

Zabudowa systemu BE-25 wyposażona jest w trzpienie blokujące – możliwe do otwierania jedynie od strony wewnętrznej. Dlatego poza ochroną antywłamaniową, decydując się na to rozwiązanie zyskuje się także zabezpieczenie przed samoistnym przesuwaniem się skrzydeł pod wpływem wiatru.

Charakterystyczną cechą aluminiowego systemu BE-25 jest możliwość przesuwania skrzydeł w obu kierunkach oraz ustawienie ich „jeden za drugim”, co pozwala osiągnąć maksymalną przestrzeń otwartą. Dodatkowo oprócz specjalnych uszczelek konstrukcje systemu BE-25 wyposażone zostały w efektywny system odprowadzania wody.

Więcej informacji na temat aluminiowego systemu BE-25, służącego do zabudowy balkonów i tarasów, oraz jego specyfikacja techniczna znajdują się na naszej stronie www: ALUMINIOWA ZABUDOWA BALKONÓW I TARASÓW

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...