Ułatwienia dostępu

Systemy Aluminiowe MORAD dla Architektów – Poznaj 5 korzyści współpracy z doświadczoną marką

Czego potrzebują dziś architekci, by komfortowo projektować? Nowoczesnych narzędzi 3D, precyzyjnych informacji dostępnych od ręki, niezawodnych produktów, które spełnią założenia zarówno wizji estetycznej, jak i wymogów technicznych czy ekologicznych stawianych współczesnemu budownictwu. Program partnerski MORAD dla biur projektowych, architektów i inwestorów urzeczywistnia te oczekiwania. Przyjrzyjmy się, jak to wygląda w praktyce.

Poznaj 5 korzyści ze współpracy z doświadczoną marką

 • 1. Modele BIM produktów i detali do Twojej dyspozycji,
 • 2. Zawsze masz wybór – szeroka gama systemów aluminiowo-szklanych
 • 3. Pomoc w doborze systemów pod kątem norm budowlanych, atestów, stylu aranżacji,
 • 4. Szkolenia dla branżystów,
 • 5. Korzystny program partnerski – „Partner biznesu MORAD”.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj pełną wersję artykułu na stronach portalu  LIDER BUDOWLANY.

Szeroka gama systemów aluminiowo-szklanych

Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji systemów aluminiowo-szklanych dla budownictwa, przemysłu, sektora usługowego czy transportowego sprawia, że MORAD oferuje projektantom sprawdzone rozwiązania dedykowane do niemal każdej wizji architektonicznej. Jakie systemy, elementy możesz pobrać za darmo z platformy Archispace i wykorzystać w swoich projektach?

Szkolenia dla branżystów

Zobacz przykładowe szkolenie „Metodyka pracy z balustradami w Autodesk Revit

Znajdziesz nas na ARCHISPACE

Bibliotekę BIM systemów MORAD udostępniamy bezpłatnie na największym w Polsce portalu tego typu dla architektów. Odwiedź ARCHISPACE, załóż konto i pobieraj materiały z naszego profilu producenta. Zadbaliśmy, by były kompatybilne z najpopularniejszymi narzędziami projektowania i tworzenia wizualizacji obiektów – Revit i ArchiCAD.

Wejdź w nowy wymiar projektowania systemów aluminiowych z bibliotekami BIM od MORAD tutaj.

Korzystny program partnerski – „Partner biznesu MORAD”

Jeśli szukasz konkretnego rozwiązania produktowego dostosowanego do swojego projektu i zawsze chcesz mieć pod ręką najkorzystniejsze rozwiązania, „Partner biznesu MORAD” to program dla Ciebie. Obok wypunktowanych wyżej korzyści, stała współpraca z producentem to, większa swoboda działania, dedykowane wsparcie inżynierów firmy oraz dostęp do systemów i technologii najwyższej jakości. MORAD to aż 6 oddziałów handlowych w Polsce (Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Poznań, Warszawa), więc eksperta od doboru systemów aluminiowych masz zawsze blisko. W programie uczestniczą także projektanci z Europy, w tym m.in. z Litwy i Słowacji.

 

Dlaczego warto zostać partnerem MORAD?

Inżynierowie MORAD pracują z architektami od projektu do realizacji. Stałe doradztwo techniczne i pomoc technologów zapewnia sprawną realizację projektu, które spełniają wszelkie wymogi warunków technicznych i trendów estetycznych.

 •  Pomoc w dobrze odpowiednich systemów aluminiowych.
 •  Próbki materiałów do weryfikacji.
 •  Dostęp do oprogramowania konstrukcyjno-kalkulacyjnego MORADCAD.
 •  Szczegółowe katalogi techniczne produktów dostępne online.
 •  Sklep online (www.sklep.morad.pl) z elementami systemów (np. drzwi przesuwne, daszki całoszklane), i akcesoriami (np. okucia, pochwyty, samozamykacze, szyldy).
 •  Wszystkie produkty posiadają odpowiednie dla swej klasy atesty bezpieczeństwa i certyfikaty jakości, które można pobrać i dołączyć do dokumentacji.
 •  Malowanie proszkowe komponentów we własnej lakierni z certyfikatem Qualicoat Seaside.

 

Jak dołączyć do programu?

W programie partnerskim uczestniczą projektanci z całej Europy, w tym Polski, Litwy i Słowacji. Dołącz do naszego zespołu i wyznaczaj nowe ścieżki architektury przyszłości w oparciu o systemy aluminiowe i szklane najwyższej jakości, perfekcyjnie dopasowane do Twojej wizji.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły programu „Partner Biznesu MORAD – ARCHITEKCI”. Wspólnie określimy potrzeby i możliwości działania.
Napisz: support@morad.pl lub zadzwoń: +48 609 772 455. Zapraszamy do wspólnego projektowania z MORAD!

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...