Ułatwienia dostępu

Szklana zabudowa balkonu – poznaj bezramowy system BE-53

Szklane zabudowy balkonu są coraz chętniej wykorzystywane przez mieszkańców zarówno starszego, jak i nowego budownictwa. Mają wiele zalet – od powiększenia przestrzeni użytkowej, po ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

ZALETY SZKLANEJ ZABUDOWY BALKONU

Powiększenie przestrzeni użytkowej to marzenie wielu osób, a zabudowa balkonu jest znacznie łatwiejsza do zrealizowania, niż na przykład zmiana miejsca do zamieszkania. To może być bardzo sensowny krok, gdy pragniemy wzbogacić przestrzeń domową o aranżację zimowego ogrodu, który nie bez powodu cieszy się ogromną popularnością. Warto zatem rozważyć szklaną zabudowę balkonu, szczególnie wtedy, kiedy lubimy lokalizację, w której mieszkamy.

Kolejnym plusem może być redukcja hałasu dobiegającego z zewnątrz. Odpowiednia izolacja akustyczna mieszkania pozytywnie wpływa na osoby w nim przebywające. Ponadto szklana zabudowa ma znaczenie także dla poprawy bezpieczeństwa i stanowi dodatkową barierę do sforsowania, dodatkowo poprawia izolację termiczną i może stanowić pewnego rodzaju docieplenie mieszkania. To z kolei wiąże się z obniżeniem kosztów ogrzewania w okresie jesienno-zimowym. Szklana zabudowa balkonu to także świetna ochrona przed kurzem, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a nawet zabezpieczenie przed owadami.

BEZRAMOWY SYSTEM BE-53

Charakterystyczną cechą bezramowego BE-53 systemu jest możliwość przesuwania skrzydeł w obu kierunkach oraz możliwość otwierania ich na całej długości zabudowy. System wyposażony jest w rygiel blokujący pierwszy panel, dlatego panel można otworzyć tylko od strony wewnętrznej. Profile systemu wykonane są z aluminium, a akcesoria z tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej.

W skrzydłach okiennych można zastosować szkło hartowane o grubości 6 mm lub 8 mm. W dolnej części zabudowy balkonu stosowane jest szkło laminowane 44.2.

Szklana zabudowa balkonu BE-53 jest dodatkowo mocna, solidna, łatwa w czyszczeniu i jesteśmy pewni, że sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wszystkich zainteresowanych systemem BE-53 serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na pytania. Więcej informacji o systemie BE-53 można znaleźć na naszej stronie www: SYSTEM BE-53.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...