Ułatwienia dostępu

Wielkogabarytowe kraty aluminiowe MK.59HF.

Wielkogabarytowe kraty wentylacyjne mają szeroki wachlarz zastosowań m.in. w czerpniach i wyrzutniach powietrza, kominach, zabudowach klimatyzatorów, przegrodach ażurowych, jako wypełnienie okien lub drzwi technicznych oraz wszędzie gdzie są wymagane niskie spadki ciśnień przy wysokich przepływach powietrza.

Jednym z systemów krat wentylacyjnych jest system MK.59HF – zaprojektowaliśmy go w oparciu o system ML.59HF. Krata oraz lamele zostały zaprojektowane tak aby sprostać najwyższym wymaganiom systemów, o czym świadczą parametry – jedne z najwyższych dostępnych na rynku. System MK.59HF spełnia rygorystyczne parametry dotyczące przepływu powietrza takie jak, powierzchnia czynna na poziomie 77% oraz bardzo niskie opory powietrza. Wysokie parametry systemu MORAD MK.59HF zostały potwierdzone przez niezależną jednostkę badawczą Instytut Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku. Posiadamy charakterystykę spadku ciśnień powietrza w funkcji prędkości wlotowej, która umożliwia precyzyjne dobranie kraty w przemyśle wentylacyjnym.

 

Przekrój fizyczny dla powierzchni wewnętrznej kraty wynosi 77%, a przekrój wizualny aż 91%.

Konstrukcja kraty składa się z aluminiowych profili ekstrudowanych połączonych w ramę, wewnątrz której umieszczone są poziome listwy aluminiowe w równych odstępach wynoszących 59mm. Kratki możemy wykonać w wymiarach od 300 x 300 mm aż do 5m2 ( nawet do 5m2 bez podkonstrukcji ). Większe wymagają dodatkowej konstrukcji wsporczej. Kraty są dostępne z siatką nierdzewną przeciw owadom i ptakom jak i bez niej.

Specyfikacja techniczna:

Powierzchnia czynna: 77%
Przekrój wizualny: 91%
Rozstaw lameli: 59mm
Minimalny wymiar kraty: 300x300mm
Maksymalny wymiar kraty: do 5m2

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...