Ułatwienia dostępu

Zabudowa balkonu

👉 Chcesz wiedzieć, dlaczego warto zainwestować w zabudowę balkonu firmy MORAD Sp. z o.o.? Zapraszamy do przeczytania artykułu opublikowanego na stronach portalu pkt.pl.

Zabudowa balkonu to rozwiązanie, które coraz częściej można znaleźć w otaczającej nas architekturze. Dla osób mieszkających przy ruchliwej ulicy to doskonała ochrona przed hałasem i kurzem. Może także zabezpieczyć balkon przed deszczem, śniegiem oraz wiatrem. Dzięki temu sporo oszczędza się na ogrzewaniu w sezonie zimowym i rzadziej trzeba odnawiać balkon. Sprawdź, jakie jeszcze zalety ma zabudowa.

Zapraszamy do przeczytania całego artykułu na stronach portalu pkt.pl:
🔗 https://www.pkt.pl/artykul/dlaczego-warto-zainwestowac-w-zabudowe-balkonu-76649

Jesteś zainteresowany systemem do zabudowy balkonów i tarasów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

System MORAD BE-25
BE-25 jest nowoczesnym systemem aluminiowym zaprojektowanym do wykonywania zewnętrznych zabudów tarasów oraz balkonów. System BE-25 dedykowany jest do zabudowywania przestrzeni niewymagających ogrzewania. Konstrukcje idealnie sprawdzą się w przypadku realizacji całych obiektów, jak i pojedynczych pomieszczeń.

System MORAD MZ-30
Aluminiowo-szklane, bez ramowe zabudowy MORAD MZ-30 są nowoczesnym systemem stosowanym na balkonach oraz tarasach w budynkach jednorodzinnych i blokach mieszkalnych. Zaletą systemu jest możliwość złożenia kilku lub wszystkich skrzydeł na jedną stronę balkonu.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...