Ułatwienia dostępu

Zabudowy balkonów i tarasów: System HORIZONTAL

Bezramowe zabudowy balkonów są znanym rozwiązaniem w nowoczesnym budownictwie. Minimalistyczny i elegancki wygląd, brak widocznych ram i przeszklone panele, które tworzą poczucie lekkości i przestronności – to niektóre atuty bezramowego systemu HORIZONTAL od MORAD.

Bezramowy system HORIZONTAL

Bezramowa zabudowa balkonowa HORIZONTAL, z aluminium i szkła hartowanego o grubości 6 lub 8 mm, zapewnia komfort akustyczny, bezpieczeństwo oraz izolację termiczną. 

Profile systemu malowane są proszkowo standardzie Qualicoat Seaside, a więc system jest odporny na korozję i zmieniające się warunki atmosferyczne. Łatwy montaż to jego kolejny plus. Szklane panele mogą być swobodnie przesuwane wzdłuż balustrady. Całość sprawia, że budynek wygląda nowocześnie, a każda dodatkowa przestrzeń optycznie powiększa powierzchnię użytkową. 

Bezramowy system HORIZONTAL, dzięki swojej wszechstronności i estetyce, jest odpowiednim wyborem dla właścicieli mieszkań, architektów oraz deweloperów poszukujących innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań. Bezramowy system HORIZONTAL od MORAD łączy w sobie elegancję, komfort i funkcjonalność. Sprawia, że balkony stają się miejscami jeszcze bardziej użytecznymi i przyjemnymi do spędzania wolnego czasu. 

MORAD to nie tylko dostawca systemów. Wspieramy Klientów na każdym etapie – od projektu po realizację. Nasze doświadczenie pozwala Nam tworzyć zabudowy dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Realizujemy projekty, które łączą w sobie wysoką jakość wykonania z niepowtarzalnym stylem. Dostarczamy rozwiązania, które praktyczne i estetyczne.

Warto skontaktować się z naszymi doświadczonymi Ekspertami KONTAKT, którzy doradzą optymalne rozwiązania w zakresie projektowania, doboru wyposażenia, a także zgodności rozwiązań z wymogami odpowiednich przepisów.

Można także poznać wszystkie systemy zabudowy balkonów i tarasów, które dostępne są w ofercie MORAD. W tym celu warto wejść na Naszą stronę internetową: ZABUDOWY BALKONÓW I TARASÓW.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...