Ułatwienia dostępu

Zalety Systemu Drzwi Przesuwnych MORAD SliTec

Systemowe rozwiązania MORAD cieszą się sporą popularnością. Decyduje o tym, nie tylko estetyczny design, ale również ergonomia, łatwy montaż i cicha praca systemu.

Prosty i szybki w montażu system drzwi przesuwnych Morad SliTec stosowany jest do podziału przestrzeni wewnątrz budynku jako drzwi pomiędzy pokojami, drzwi do garderoby, przedpokoju lub poddasza.

Głównym elementem systemu jest aluminiowa szyna jezdna z jednym torem, po której na specjalnych uchwytach przesuwa się szkło.

Dopuszczalna grubość szkła: 8, 10 lub 12mm
Maksymalna waga skrzydła: 100 kg.

Dzięki zastosowaniu mimośrodowej osi łożyska, które znajduje się w uchwycie, możliwa jest płynna regulacja wysokości skrzydła, co znacznie ułatwia montaż. Uchwyty mocujące szkło nie wymagają wykonywania żadnych otworów w szkle.

System dostępny jest w 3 wersjach:

Do wyboru są 2 szyny jezdne:

Obie szyny stosowane mogą być zamiennie we wszystkich wariantach. Szyny mogą być montowane zarówno do ściany jak i do sufitu. Jeśli natomiast szyna miałaby być zamontowana do górnego naświetla szklanego, to zaleca się zastosowanie szyny ST70-10 oraz rotul M-ST50-R.

W ciągłej sprzedaży zestawy w wykończeniu srebrna anoda i aninox.

System dostępny jest na zamówienia indywidualne, pytania prosimy przesyłać na adres: sklep@morad.pl

Więcej informacji w katalogu technicznym.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt. Podczas rozmowy przedstawimy i omówimy szczegóły współpracy.

Nasi Partnerzy

Firmy, które dostarczają nam gotowe komponenty wykończeniowe
SZEROKA GAMA PRODUKTÓW DLA TWOJEJ FIRMY!
Systemy aluminiowe, szklane, ognioodporne, przeciwsłoneczne i inne...