Ułatwienia dostępu

Balustrady aluminiowe - Minimalistyczny design

Balustrady słupkowo tralkowe SLIM

SZCZEGÓŁY
  • wymiary słupka: 20 x 56 mm,
  • wymiary poręczy: 20 x 60 mm,
  • wymiary tralki: 15 x 45 mm lub 20 x 20 mm.

Informacje dla producenta:

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny?
Skontaktuj się z nami:

System balustrad słupkowych Morad AB-R-SLIM powstał w odpowiedzi na sugestie projektantów i architektów. System charakteryzuje minimalistyczny design, który osiągnięto dzięki wyszczupleniu słupka i poręczy. Dzięki temu imituje on balustrady wykonane ze stali ale jednocześnie pozbawiony jest nieestetycznych spoin spawalniczych. Podobnie jak pozostałe systemy balustrad Morad, system MORAD AB-R-SLIM został zaprojektowany tak, aby pomimo mniejszych przekrojów zapewnić funkcjonalność i maksymalne bezpieczeństwo użytkowania balkonu.

Estetyczne wykończenie!

Profile wykonane są z tłoczonego aluminium, malowanego proszkowo na dowolny kolor RAL, a elementy złączne wykonane są ze stali nierdzewnej dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia korozji w żadnym z elementów balustrady.

Szybki i łatwy montaż!

Wszystkie połączenia wykonywane są jako skręcane lub nitowane na malowanych profilach, nie ma zatem potrzeby spawania czegokolwiek. Standardowo wszystkie profile dostępne są w długości 6m, jednak w przypadku większych realizacji istnieje możliwość zamówienia profili w dowolnej długości co pozwoli zoptymalizować odpady materiału do minimum.

Gwarancja jakości!

Balustrady są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i przez cały okres eksploatacji praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji.

REALIZACJE
[ www.MORAD.pl ]
ZOBACZ ZDJĘCIA INNYCH REALIZACJI
BALUSTRADY SŁUPKOWE AB-OPTIMAL – Gdańsk
BALUSTRADY SŁUPKOWE SZKLANE – Sopot
BALUSTRADY SZKLANE – Gdańsk
BALUSTRADY SŁUPKOWE – Belgia
BALUSTRADY SŁUPKOWE TRALKOWE – Kraków
BALUSTRADY SŁUPKOWE TRALKOWE – Mielno
BALUSTRADY SZKLANE – Jurata
BALUSTRADY SZKLANE – Gdynia