Ułatwienia dostępu

Balustrady aluminiowe Do samodzielnego montażu

Balustrady słupkowe AB-OPTIMAL

PATENT
SZCZEGÓŁY
  • wymiary słupka: 35x56 mm,
  • wymiary poręczy: 35x86 mm,
  • wymiary szyny dolnej: 35x28 mm,
  • wypełnienia: szkło bezpieczne, tralki 20x20 mm, płyta HPL 8-12 mm, blacha 2 mm,
  • wysokość blendy: 170 mm z możliwością zwiększania co 100 mm (170 mm, 270mm, 370mm, itd.)

Informacje dla producenta:

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny?
Skontaktuj się z nami:

Aluminiowa balustrada AB-OPTIMAL to pierwszy na polskim rynku multi-system balustrad słupkowych, zaprojektowany tak, aby na bazie kilku profili dało się łatwo i szybko zbudować balustradę wypełnioną szkłem, blachą perforowaną, płytą HPL lub pionowymi tralkami.

To co wyróżnia nasz najnowszy system balustrad to jego kompatybilność, ponieważ na bazie tych samych zespołów możemy wykonać nie tylko balustradę balkonu, ale także portfenetry, przegrody balkonowe, balustrady klatki schodowej. Każdy rodzaj balustrady może zawierać dodatkową systemową blendę aluminiową w wysokościach od 170 mm w górę co 100 mm, czyli 270 mm, 370 mm, itd. Wszystkie połączenia zostały zaprojektowane tak, aby nie było widocznych wkrętów czy nitów, a tym bardziej nieestetycznych spoin spawalniczych, ponieważ tak jak wszystkie inne nasze systemy, na żadnym etapie produkcji nie wymagają one procesu spawania czegokolwiek.

Estetyczne wykończenie!

Profile wykonane są z tłoczonego aluminium, malowanego proszkowo na dowolny kolor RAL, a elementy złączne wykonane są ze stali nierdzewnej dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia korozji w żadnym z elementów balustrady.

Szybki i łatwy montaż!

Wszystkie połączenia wykonywane są jako skręcane lub nitowane na malowanych profilach, nie ma zatem potrzeby spawania czegokolwiek. Standardowo wszystkie profile dostępne są w długości 6m, jednak w przypadku większych realizacji istnieje możliwość zamówienia profili w dowolnej długości co pozwoli zoptymalizować odpady materiału do minimum.

Gwarancja jakości!

Balustrady są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i przez cały okres eksploatacji praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji.

REALIZACJE
[ www.MORAD.pl ]
ZOBACZ ZDJĘCIA INNYCH REALIZACJI
BALUSTRADY SŁUPKOWE AB-OPTIMAL – Gdańsk
BALUSTRADY SŁUPKOWE SZKLANE – Sopot
BALUSTRADY SZKLANE – Gdańsk
BALUSTRADY SŁUPKOWE – Belgia
BALUSTRADY SŁUPKOWE TRALKOWE – Kraków
BALUSTRADY SŁUPKOWE TRALKOWE – Mielno