Ułatwienia dostępu

SYSTEM BE-53

Szczegóły:

Szklenie:

W skrzydłach okiennych istnieje możliwość zastosowania szkła hartowanego o grubości 6mm lub 8 mm. W dolnej części zabudowy balkonu stosowane jest natomiast szkło laminowane 44.2.

Wykończenie powierzchni:

Powierzchnie profili powinny być zabezpieczone przed korozją poprzez anodowanie (możliwość w specjalnych kolorach) lub powlekane poliestrowymi lakierami proszkowymi w kolorach RAL oraz metalizowanych. Dostępne są również inne powłoki: drewnopodobne i ozdobne. Profile malowane lub anodowane są zgodnie z wymogami Stowarzyszenia Wykonawców Obróbki Powierzchni Aluminiowych QUALICOAT i QUALIANOD.

Informacje dla producenta:

System BE-53 jest nowoczesnym, bezramowym systemem aluminiowym zaprojektowanym do wykonywania zewnętrznych zabudów balkonów.

Charakterystyczną cechą systemu jest możliwość przesuwania skrzydeł w obu kierunkach oraz otwieraniu ich na całej długości zabudowy. System BE-53 zapobiega wychładzaniu się budynku oraz stanowi on ochronę przed hałasem zapewniając komfort osobom przebywającym na balkonie. Zabudowa wyposażona jest w rygiel blokujący pierwszy panel, co umożliwia otworzenie paneli tylko od strony wewnętrznej, zapewnia to dodatkową ochronę przed kradzieżą. Zabudowa umożliwia mycie szyb bez potrzeby wychylania się na zewnątrz balkonu.

Konstrukcja:

Profile systemu BE-53 wykonane są z aluminium, natomiast akcesoria z tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej. Tafle szkła podwieszone są poprzez profil pośredni i rolki jezdne do profilu nośnego zamocowanego do sufitu. Dolna krawędź szkła prowadzona jest na systemie jezdnym w profilu zamocowanym do poręczy balustrady. Dedykowany jest do zabudowywania przestrzeni niewymagających ogrzewania. Konstrukcje idealnie sprawdzą się w przypadku realizacji całych obiektów, jak i pojedynczych pomieszczeń.

Zobacz nasze
REALIZACJE