Ułatwienia dostępu

AB-OPTIMAL

Balustrady słupkowe

AB-G

Balustrady słupkowe szklane

AB-R

Balustrady słupkowe tralkowe

SLIM

Balustrady słupkowe tralkowe

AB-S

Balustrady szklane

Aluminiowe balustrady systemowe MORAD posiadają Krajową Ocenę Techniczną (KOT) wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

 

  • Do Architektów i Projektantów, którym udostępniamy gotowe materiały i rozwiązania w wersjach edytowalnych takich jak AutoCAD i BIM;
  • Do Deweloperów i Inwestorów Indywidualnych, którym oprócz doradztwa zapewniamy także dostęp do wykwalifikowanych grup montażowych zlokalizowanych na terenie całej Polski;
  • Do Wykonawców oferując im kompletne rozwiązania systemowe, wsparcie techniczne i materiały szkoleniowe.

Wszystkie profile i akcesoria produkujemy na terenie Polski, co w obecnych czasach ma duże znaczenie, gwarantujące ciągłość dostaw i szybki termin realizacji. Wszystkie profile i akcesoria w stanie surowym (niemalowane), dostępne są od ręki w naszym centralnym magazynie w Tuchomiu w woj. pomorskim. Balustrady malujemy we własnej lakierni proszkowej, a raz w tygodniu flota naszych samochodów dostawczych „objeżdża” całą Polskę, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dostarczyć materiał w dowolne miejsce kraju.

Balustrady balkonowe aluminiowe: szklane, słupkowe i samonośne.

Jesteśmy producentem i oferujemy balustrady balkonowe, tarasowe, schodowe i balkony francuskie (portfenetry) oparte na naszych autorskich systemach aluminiowych.

Nowoczesne balustrady szklane wykonane jako całoszklane – idealnie pasują do nowego budownictwa, które charakteryzuje się dużymi przeszkleniami nie tylko stolarki, ale także tarasów, balustrad francuskich czy schodów.

Balustrada na balkon z wypełnieniem w postaci pionowych tralek zapewnia maksymalne bezpieczeństwo użytkowania, głównie dzieci, które lubią wspinać się po balustradach stalowych i nierdzewnych z wypełnieniem w postaci poziomych linek lub prętów.

W zależności od wyboru rodzaju wypełnienia, balustrada może być pełna, ażurowa lub tralkowa.

Standardowo, wszystkie balustrady dostarczamy pomalowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, a także drewnopodobny, dzięki czemu mogą Państwo dopasować kolor swojej barierki do wykończenia własnej stolarki, elewacji, dachu itp.

Do wyboru mamy kilka rodzajów poręczy, które mocowane mogą być na słupkach balustradowych, do ściany, na schodach lub bezpośrednio na szkle.

Wszystkie systemy zostały zaprojektowane, tak aby spełniały kryterium balustrady do samodzielnego montażu. Wszystkie elementy dostarczane są już pomalowane proszkowo wraz z kompletem akcesoriów i łączników niezbędnym do wykonania Państwa balustrady.

Do wykonania montażu barierki wystarczą podstawowe narzędzia, a żaden z elementów nie wymaga spawania. Dostępny do pobrania katalog techniczny z instrukcjami montażu umożliwi Państwu prosty i samodzielny montaż balustrad niczym układanie klocków Lego czy skręcanie mebli z „Castorama”.

Rosnące koszty robocizny i wyższe wymagania jakościowe klientów sprawiają, że balustrady wykonane z aluminium cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród deweloperów jak i klientów indywidualnych, którzy oprócz nowoczesnego wyglądu barierki oczekują także zachowania estetyki i gwarancji na długie lata.

Poznaj systemy aluminiowych balustrad szklanych, słupkowych i samonośnych MORAD.