Ułatwienia dostępu

Daszki Szklane

ALUMINIOWE OKUCIA I DASZKI SZKLANE

Informacje dla producenta:

W naszym asortymencie znajdują się okucia do szkła wykonane z aluminium oraz ze stali nierdzewnej. Oferujemy systemy okuć stosowanych do montowania zadaszeń szklanych. Okucia wykonane są ze stali nierdzewnej. Do konstrukcji szklanych zadaszeń stosuje się szkło hartowane, które jest podwieszane na stalowych cięgnach.

Daszki cało szklane wykorzystuje się głównie do projektowania zadaszeń zewnętrznych – nad drzwiami wejściowymi, tarasami oraz balkonami. Okucia daszków wykonane ze stali nierdzewnej są bardzo estetyczne oraz wytrzymałe na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Ich prosta oraz minimalistyczna forma idealnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem. Okucia do daszków dostępne są w różnych modelach. Wybór odpowiednich mocowań uzależniony jest od wielkości szklanej tafli daszku, charakteru konstrukcji budynku oraz własnych upodobań.

Okucia do daszków umożliwiają zamocowanie zadaszenia na wielu rodzajach elewacji, bez uszczerbku na jakości i trwałości zadaszenia. Daszki szklane mogą być zamontowane na m.in. betonowym, stalowym i aluminiowym podłożu, co czyni je bardzo uniwersalnymi. Wysoka jakość oraz elegancki wygląd sprawiają, że zadaszenia szklane są często wybieranym rozwiązaniem w projektach budowalnych. Dzięki prostym kształtom i estetycznemu designowi, zyskują ponadczasową formę.

Aluminium oraz stal nierdzewna to obecnie najczęściej używane materiały to tworzenia konstrukcji budowalnych. W ofercie okuć do szkła posiadamy również m.in. aluminiowe okucia do drzwi szklanych oraz okucia aluminiowe do kabin prysznicowych.