Ułatwienia dostępu

Lamele Akustyczne MD.160 / MD.250

System Eliptic ME

System Eliptic ME-Electric

System MR.100

System Solis ML.59HF

System Eliptic MS-97 Daszki

Osłony i żaluzje przeciwsłoneczne chronią budynek przed różnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak słońce, wiatr, opady deszczu oraz śniegu. Przeciwsłoneczne fasady lamelowe są systemami ścian żaluzji, które montuje się od wewnątrz albo od zewnątrz. Mają one za zadanie nie tylko działanie przeciwsłoneczne, ale również akustyczne i dekoracyjne. Fasady lamelowe wyciszają budynek od hałasu oraz dodają mu walorów estetycznych.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości systemy ścian lamelowych i żaluzji przeciwsłonecznych. Tłoczone profile żaluzji aluminiowych skutecznie redukują światło oraz efektownie poprawiają wygląd budynków. W asortymencie Morad posiadamy systemy ścian lamelowych Solis, Sonar oraz Eliptic w różnych modelach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz specyfikacją systemów przeciwsłonecznych.

Fasady lamelowe – modele żaluzji i osłon przeciwsłonecznych

Oferta Morad dostosowana jest do różnych budynków i ich potrzeb. Szeroka gama modeli ścian lamelowych oraz osłon przeciwsłonecznych pozwala dobrać odpowiedni system do zabudowy.System Solis to konstrukcja ścian aluminiowych, które tworzą osłonę od wewnątrz lub od zewnątrz budynku. Systemy Sonar to innowacyjne rozwiązanie w zakresie konstrukcji fasad lamelowych. Dzięki wypełnieniu z wełny mineralnej system wyróżnia się wysoką akustycznością. Konstrukcje Sonar często montowane są wokół systemów klimatyzacyjnych – skutecznie tłumią hałas wydawany przez maszyny. Fasady Elipticto innowacyjny system osłon przeciwsłonecznych, dzięki którym budynek nie nagrzewa się. Osłony i żaluzje doskonale redukują wpadające do pomieszczenia promienie słoneczne dając poczucie komfortu. Żaluzje mogą być stałe albo ruchome (dowolnie regulowane).

Fasady lamelowe Morad dostępne są w różnych kolorach. Osłony oraz żaluzje przeciwsłoneczne mogą być dodatkowo pokryte powłoką anodowaną, która ma działanie antykorozyjne i izolacyjne. Powlokę stosuje się również w celu uzyskania dodatkowych walorów estetycznych. Fasady lamelowe dostępne są również w wersji surowej.