Ułatwienia dostępu

System Okuć Punktowych

SYSTEM OKUĆ PUNKTOWYCH DO SZKŁA HARTOWANEGO

Informacje dla producenta:

Okucia punktowe mają szerokie zastosowanie przy mocowaniu elementów ze szkła hartowanego w pomieszczeniach różnego typu. Wykonane ze stali nierdzewnej i aluminium gwarantują solidność i trwałość, a także wysoką odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Minimalistyczny design z łatwością pozwoli na wykorzystanie ich we wnętrzach o wystroju zarówno eleganckim i klasycznym, jak i nowoczesnym. System okuć punktowych firmy Morad znajdzie użytek w mocowaniu elementów ze szkła hartowanego w takich miejscach, jak między innymi galerie handlowe, przychodnie lekarskie, biura, urzędy i banki. Polecamy także sprawdzenie innych systemów okuć, na przykład do drzwi szklanych lub do kabiny prysznicowej.

Zastosowanie systemu okuć punktowych

System okuć punktowych do szkła hartowanego to jeden z najpopularniejszych układów przeznaczonych do mocowania szyb. Dzięki szerokiemu zastosowaniu system ten zyskał ogromne uznanie i zaufanie wśród wielu branż, a także zaskarbił sobie sympatię wśród osób prywatnych, które zastosowały to rozwiązanie we własnych domach. Okucia punktowe będą idealnym rozwiązaniem do zamocowania ścianek działowych w biurach, bankach i urzędach. Ich estetyczny i nienachalny wygląd będzie idealnie pasował do jednolitych, profesjonalnych pomieszczeń biznesowych, przykuwając uwagę swoją stabilnością i niezawodnym wykonaniem.

Okucia punktowe są również polecane do mocowania tablic imiennych i informacyjnych ze szkła hartowanego, które często spotykamy w biurach i budynkach administracji publicznej. Dzięki nim uda się otrzymać ciekawe wizualnie rozwiązanie, które będzie równie mocne, jak i estetyczne. Podobny efekt uzyskamy, gdy zdecydujemy się na użycie systemu okuć punktowych w przypadku mocowania elementów szklanych w domach prywatnych. Można ich użyć do mocowania szklanych drzwi, ścian mobilnych oraz części mebli ze szkła hartowanego, jak na przykład drzwiczek do szaf i szafek. Wykorzystanie okuć punktowych w domu sprawi, że charakter pomieszczenia będzie bardziej oryginalny. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych okuć do szkła hartowanego.