Ułatwienia dostępu

System AD 50

System AF-50PS

System AF-50 EI60

System AF-50 HI

Okna dachowe

Fasady aluminiowe firmy Morad to połączenie znakomitego efektu wizualnego z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Produkty oferowane przez naszą firmę doskonale zabezpieczają przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych i pozwalają na stosowanie innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. Nasze fronty aluminiowe są kompatybilne z pozostałymi produktami firmy Morad, dzięki czemu w łatwy sposób można łączyć ze sobą poszczególne elementy konstrukcji, tworząc tym samym większe całości. Nasze fasady będą idealnym rozwiązaniem przy budowie centrów handlowych i biznesowych, budynków mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej, tj. banki, szkoły, ośrodki sportowe.

Charakterystyka fasad aluminiowych Morad

 W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów fasad aluminiowych stworzonych na bazie standardowego systemu fasadowego AF-50. Każdy wariant fasad aluminiowych różni się funkcją i cechami charakterystycznymi. Standardowy system fasad AF-50 znajduje zastosowanie w różnych konstrukcjach, zarówno przy budowie typowej ściany osłonowej, jak i przebudowie ściany o dużym przeszkleniu. Dzięki zastosowaniu wariantu AF-50PS zbudujemy konstrukcję wyglądającą jak jednolita tafla szkła, systemu AF-50 EI60 używa się do wykonywania systemów ognioodpornych, a rodzaj AF-50 HI posiada dodatkowy izolator cieplny – spieniony polietylen.

Dzięki szerokiej gamie produktów oraz ich ciągłemu udoskonalaniu jesteśmy w stanie podążać za nowymi trendami w budownictwie i architekturze. Nasze fasady aluminiowe cechuje wysoka jakość wykonania i stabilna konstrukcja. Wybór produktów firmy Morad to gwarancja nowoczesności osiągniętej dzięki profesjonalizmowi, praktycznym rozwiązaniom i stabilnym konstrukcjom. Aby w pełni cieszyć się zaletami aluminiowych frontów zapraszamy do połączenia ich z kompatybilnymi aluminiowymi systemami okienno-drzwiowymi oraz aluminiowymi systemami ognioodpornymi.