Balustrady Aluminiowe Do samodzielnego montażu

Balustrady szklane AB-S

KRAJOWA OCENA TECHNICZNA
Balustrady Morad serii AB-S zostały przebadane i posiadają Krajową Ocenę Techniczną (KOT) wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB-KOT-2020/1663 wydanie 2).

Informacje dla producenta:

Informacje dodatkowe:

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny?
Skontaktuj się z nami:

Balustrada całoszklana Morad AB-S, zwana również samonośną lub bezsłupkową, to rodzaj balustrady, która w ostatnim czasie szczególnie zyskuje na popularności głównie za sprawą nowoczesnego i minimalistycznego wyglądu. Zarówno wypełnieniem jak i konstrukcją nośną jest szkło bezpieczne (hartowane i laminowane, najczęściej VSG/ESG 88.4). Do wyboru jest kilka rodzajów szyn i poręczy.

W przypadku tego rodzaju balustrad, często sam system nie wystarcza do zamocowania balustrady, czasami szyna musi być odsunięta lub podniesiona w stosunku do konstrukcji nośnej, do której ma być zamontowana. W takim przypadku konieczne staje się zastosowanie specjalnej podkonstrukcji, którą projektujemy indywidualnie. Wykonaliśmy już bardzo dużo tego typu realizacji w Polsce i w Skandynawii. Posiadamy doświadczony zespół inżynierów, którzy mogą dla Państwa podpowiedzieć i opracować najbardziej optymalne rozwiązanie z wykorzystaniem naszych systemów.

Estetyczne wykończenie!

Profile wykonane są z tłoczonego aluminium, malowanego proszkowo na dowolny kolor RAL, a elementy złączne wykonane są ze stali nierdzewnej dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia korozji w żadnym z elementów balustrady.

Szybki i łatwy montaż!

Wszystkie połączenia wykonywane są jako skręcane lub nitowane na malowanych profilach, nie ma zatem potrzeby spawania czegokolwiek. Standardowo wszystkie profile dostępne są w długości 6m, jednak w przypadku większych realizacji istnieje możliwość zamówienia profili w dowolnej długości co pozwoli zoptymalizować odpady materiału do minimum.

Gwarancja jakości!

Nasze balustrady są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i przez cały okres eksploatacji praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji

Zobacz nasze
REALIZACJE
Lamele akustyczne MD-160 – Tarasy Bałtyku
Lamele akustyczne MD-160 – Szpital – Biegańskiego
Lamele akustyczne MD-160 – Sulechów
[ MINIMALIZM, FUNKCJONALNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ ]

BLOG - AKTUALNOŚCI